Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
rupert

Gotowe kino domowe za ok. 3000zł

Polećcie proszę jakiś gotowy system kina domowego, ale z oddzielnych elementów wszystko za 3000zł. Albo może jakieś miejsca, gdzie bez kantowania takie coś sprzedadzą. Nie chcę zestawów typu Sony czy LG z małymi głośniczkami, raczej jednej firmy elektronika, a drugiej kolumny - widziałem takie komplety Yamaha/Eltax - ale czy to jest dobre?

Cytat

Polećcie proszę jakiś gotowy system kina domowego, ale z oddzielnych elementów wszystko za 3000zł. Albo może jakieś miejsca, gdzie bez kantowania takie coś sprzedadzą. Nie chcę zestawów typu Sony czy LG z małymi głośniczkami, raczej jednej firmy elektronika, a drugiej kolumny - widziałem takie komplety Yamaha/Eltax - ale czy to jest dobre?

wiesz co zobacz ten zestaw LG HT 552TH jest tani i nie ma malych glosniczkow
moc głośników w [RMS]: 5 x 70W + 150W (500W)
Komfort: Głośniki typu Tallboy

zestaw głośników w systemie 5.1, V.S.M (Virtual10.1Ch Sound),
odtwarzacz DVD z wbudowanym amplitunerem,
tuner radiowy z dekoderem RDS,

Dzięki, ale właśnie takich systemów chcę unikać, bo mają te fatalne, plastikowe i tandetne głośniczki. Wiem, że wygląda to dobrze, chciałbym coś z, nazwijmy to typowymi kolumnami.

To zainteresuj się może zestawami oferowanymi przez Audio Klan, tam do amplitunera i DVD Yamahy dostajesz przyzwoite głośniki, całość w dość dobrej cenie.

Wejdź na forum http://www.hdtv.com.pl/forum/ i skontaktuj się z forumowiczem o nicku blackninja. On jest sprzedawcą i ma sporą wiedzę na temat właściwej konfiguracji sprzętu. Poza tym ma dobre ceny. Mnie kiedyś pomógł w kontakcie z serwisem, pomimo, że nie kupowałem u niego sprzętu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0