Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

Tani zestaw do dużego pokoju

Recommended Posts

Witam.

Szukam nowego taniego zestawu kina domowego.

Cena: do 500 - 600 zł

Pokój 40 m2

Przeznaczenie: głównie do oglądania filmów i muzyki disco - polo.

Zalezy mi zeby miało 2 wysokie glośniki tak jak na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item981856234_kino_d...mi_divx_fv.html

Wymagane złącze hdmi, odtwarzanie divx-a i płyt mp3.

Pozdrawiam.

witam,

moim zdaniem w 40m to wogóle nie zagra!!! po drugie plastikowe głośniki bo takie na pewno tam są nie dają żadnego nawet minimalnie satysfakcjonującego dźwięku. poczekaj aż będziesz miał więcej kasy i wtedy coś poradzimy. szkoda Twoich nerwów podczas odsłuchów.

pozdrawiam

To w jakich pieniądzach można by bylo kupic coś odpowiedniego??
zeby dosyc dobrze grało i nie bylo zbyt drogie.

Najlepiej prosiłbym odrazu jakies linki i podpowiedzi na co szczególnie patrzeć.

To zależy co dla kogo znaczy odpowiedni. Jesli miałby to być zestaw amplituner + DVD + zestaw kolumn (nawet 5.0, a nie 5.1) to musisz liczyć najmniej 2500zł, a z kablami i wszystkim 3000zł. Możesz ewentualnie pomysleć nad zestawem odtwarzacz DVD z dekoderami DD i DTS, a do tego zestaw głosników komputerowych np. Geniusa czy Microlaba, wtedy zamkniesz się w 1000zł, ale to nie będzie porównywalne do tego pierwszego (choć i tak lepsze od plastików "all in one").

Warto podjechać do Saturna i sprawdzić ceny na zestawy kina domowego - ale oparte o duże frontowe kolumny (40m^2 to już "kawałek" powierzchni i nie ma co kupować za słabych kolumn). W każdym razie powinieneś byc przygotowany na wydatek co najmniej 3 tysięcy (wiadomo, że im więcej tym lepiej - ale sensowne minimum to właśnie taka granica), a w razie czego sub możesz dokupić później.
Jeżeli coś Ci się spodoba, to skorzystaj z akcjii w Saturnie w ten weekend: RTV i AGD bez VATu.

Oczywiście nie świadczy to o tym, że ceny będą niższe od najniższych dostępnych w sklepach internetowych czy na aukcjach, ale często można trafić na rozsądne ceny.

Pozdrawiam

No to mi wyskoczyliście.
Myślałem nad tym żeby dołożyć ze 200 zł ale nie 3 tysiące........
miałem sprzęt z biedronki i mi fajnie grało i odtwarzało. Dałem za niego 300 zł.
Do słuchania muzyki mam kolumny 2x300W + mikser + końcówka mocy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować