Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Recommended Posts

Czy kable do jednej i drugiej kolumny muszą być tej samej długości, do prawej kolumny będę prowadził wokół drzwi i tam będzie z 6 metrów więcej, czy po lewej ma te 6 metrów leżeć za wzmacniaczem?

Teroretycznie powinny być tej samej długości /w razie czego póżniej łatwiej sprzedać zwłaszcza jeżeli
kosztowały trochę grosza/ a kabel nie na wzmacniaczu tylko za na podłodze ułóżony lużno.

Tolerancja kabli glosnikowych to roznica max 50cm z tego co pamietam wiec raczej lepiej kupic rownej dlugosci zeby zachowc proporcje dochodzacego sygnalu do obu kolumn rownoczesnie.

Świetnie , a co myślicie o lutowaniu kabli głośnikowych ?
U mnie sam polutowałem z kawałków 3 i 2,5 metra ponieważ w czasach kryzysu takie rozwiązanie jest najmniej bolesne dla portfela a dzwięk ... nie zauważyłem różnicy. Jeśli jest to niezauważalna : ) icon_smile.gif
Dodam że oba kawałki maja tą samą srednicę ale są innego producenta .

Cytat

Czy kable do jednej i drugiej kolumny muszą być tej samej długości, do prawej kolumny będę prowadził wokół drzwi i tam będzie z 6 metrów więcej, czy po lewej ma te 6 metrów leżeć za wzmacniaczem?

raczej powinny być tej samej długości ale niewprawione ucho nie powinno usłyszeć różnicy

Cytat

Świetnie , a co myślicie o lutowaniu kabli głośnikowych ?
U mnie sam polutowałem z kawałków 3 i 2,5 metra ponieważ w czasach kryzysu takie rozwiązanie jest najmniej bolesne dla portfela a dzwięk ... nie zauważyłem różnicy. Jeśli jest to niezauważalna : ) icon_smile.gif
Dodam że oba kawałki maja tą samą srednicę ale są innego producenta .

OMG icon_eek.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować