Skocz do zawartości

Monster Beats by Dr. Dre


(-SpykeR-)

Recommended Posts

Witam!

Wczoraj zauważyłem, że w moich Sennheiserach CX300 działa tylko prawa słuchawka, lewą słuchać minimalnie... Dlatego mam zamiar zakupić nowe słuchawki dokanałowe. Zdecydowałem się na te: http://www.beatsbydre.com/products/Product...B5097&cat=2. Grają one ponoć bardzo dobrze i do tego świetnie wyglądają. Od razu wpisałem nazwe tych słuchawek na allegro i wyskoczyło pare aukcji. Między innymi ta: http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-...1478169233.html. Wiem wiem, cena coś za niska. Po jakimś czasie napisałem maila do sprzedawcy z prośbą o real foto słuchawek z pokrowcem i pudełkiem, w celu sprawdzenia, czy to nie fake. Zacytuję co mi odpisano:

"Witam
Zdjęcia przedstawione na aukcji pochodzą z kataogu.
Śłuchawki są przesylane z zagranicy pocztą HongKong.
Nie posiadamy na chwilę obecną takich zdjęć,postaramy się przeslać je Panu w poniedziałek.

Z poważaniem,

UniqueAsianSolutions
info@uniqueasiansolutions.pl "

Po chwili napisałem ponownie o podanie, z jakiego to kraju są one wysyłane, odpisano mi:

"W zależności od dostawcy sa to Chiny albo Hongkong"

Czyli można wywnioskować, że to fake, tak? Jeszcze poczekam do poniedziałku na te foto.

Po za tym te słuchawki można kupić na allegro za troche ponad stówkę icon_wink.gif.

I też mam pytanie do osób, które miały okazje wypróbować te słuchawki, bądź używają ich na co dzień. Czy na prawde są takie genialne jak piszą? Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi. Pozdro! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy kabelek się gdzieś nie odlutował albo nie ukruszył? Włącz muzykę, słuchając ruszaj przewodem od wtyczki aż po muszle słuchawek, jakby na chwile się poprawiło albo zupełnie przestało grać, to znaczy że kabel trzeba przylutować/zacisnąć albo wymienić. Możesz sprawdzić też przy wtyku albo w muszli słuchawki, ale tu już trzeba by rozkręcić.
Czy dobre te słuchawki, o których piszesz nie wiem, bo słuchawkami się zupełnie nie interesuję. Mam jakieś stare i nowsze Sennheisery.
To, że cena podejrzanie niska może świadczyć m.in. o dwóch sprawach. Jedna, to że słuchawki są podrabiane albo kradzione z legalnej produkcji.
Druga, że pomijając dystrybutora i sieć sprzedaży można taki produkt sprzedać taniej. A to, że robione w Chinach czy Hongkongu... mało co dziś tam nie jest robione, tylko o tym nie wiemy icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...