Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Toxiq

Primissima + Basso

Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie zestawu głośników Xaviana. Czy ktoś z was słuchał lub posiada zestaw 2xprimissima + subwoofer basso ?? Jestem umówiony na odsłuch tych głośników w najbliższym czasie i jestem bardzo ciekawy waszych opinii.

Witaj!
To ma być KD? 4 x Primissima + Basso kosztować będzie jakieś 6-7 kzł (i to po obniżkach).
Może napiszesz, co usłyszałeś?

"Primissima może być uznana za pierwszy krok Xaviana do prawdziwego high-endu."
Bo zapowiada się szumnie...

Pozdrawiam!

Nie wiem, pod jaką elektronikę będzie to podłączone i co od tej konfiguracji wymagasz. Jeśli typowego dla dźwięku wielokanałowego efekciarstwa, to nie proponuję. Jeśli natomiast pod Xaviany podepniesz dobry amplituner av i szukasz systemu, który zagra równym, pełnym dźwiękiem, często słuchasz koncertów, będzie to strzał w dziesiątkę.

W przypadku pytań służę pomocą

Witaj,
Jeśli szukasz dobrego systemu do amplitunera Cambridge Audio 650R, wybór Xaviana jest optymalny. Są to kolumny, które grają bardzo równo, naturalnie, nie eksponując żadnych części pasma. Sprzęt CA świetnie współgra właśnie w takich konfiguracjach.
Przy odsłuchy możesz jeszcze ewentualnie posłuchać zestawu Dynaudio. Jest to inna brzmieniowo kolumna, jednak także dobrze spasowana z 650R (można spróbować już nawet z serią DM).

W przypadku pytań służę pomocą

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować