Skocz do zawartości

Jakie kolumny do Technics su V300


szakalpawel

Recommended Posts

Cytat

Moje miasto to Grudziądz i ciężko jest w nim znaleźć cokolwiek (najwyżej w okolicach - Bydgoszcz, Toruń), tak więc spróbuje wylicytować te stare Magnaty. ...Mój budżet zamyka sie na 400 zł i niestety nie mogę przeznaczyć na kolumny więcej, więc ceny rzędu 500 zł są poza moim zasięgiem icon_sad.gif

Bougsz
Ograniczenie Twojego budżetu zrozumiałem icon_rolleyes.gif
Jak wcześniej pisałem - może dostaniesz jakieś pieniądze za resztki Twoich Tonsili...
W Toruniu jest sprzedawca na Allegro z rozsądnymi kolumnami - tu są co prawda za 600zł
http://www.allegro.pl/item288550150_wharfe...lantic_400.html
ale zobaczysz o kogo chodzi i będziesz mógł obserwować jego aukcje, może pojawi się cos tańszego.

Zwróc też uwagę na model Motion 88 oraz 144, może one wyjdą taniej...
Jak zobaczę coś ciekawego w Twoich okolicach to dam Ci znać.

Pozdrawiam jeszcze "starorocznie" i trzymam kciuki za niską cenę licytowanych Magnatów icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygrałem aukcje Magnatów icon_smile.gif wylicytowałem je za 285 zł z wysyłką będzie 305 icon_smile.gif Myślę, że to dobry interes icon_biggrin.gif
BARDZO wszystkim dziękuje za pomoc icon_smile.gif
Jak tylko przyjdą pochwale się jak grają icon_biggrin.gif
Pozdrawiam!! I wszystkiego dobrego w nowym roku, aby wzmacniacze się nie przegrzewały i membrany się nie rwały icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam parę godzin testowania Magnatów za sobą. Nie spodziewałem się, że zagrają aż tak dobrze icon_smile.gif W 100% spełniają moje oczekiwania. Grają dużo lepiej od moich starych Tonsili i nie wymiękają jak pokrętło "volume" przekręci sie na 80% (dalej na razie nie próbuje) icon_biggrin.gif
Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuje za pomoc icon_wink.gif
Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...