Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szymonsz

Wybór słuchawek

Recommended Posts

Cześć
Ponieważ ostatnimi czasy dzielę mieszkanie ze znajomymi oraz przesiadłem się z komputera stacjonarnego z dobra kartą dźwiękową na laptopa nie bardzo mam jak spokojnie posłuchać muzyki.

Niestety w obecncej sytuacji kupno dobrego sprzętu Audio mija się z celem więc pomyślałem o zakupie jakiś słuchawek. Problem w tym że kompletnie się na tym nie znam, dlatego chciałbym poprosić o pomoc. Budżet to około 200PLN. Nie chce słuchawek bezprzewodowych a muzyka której będę słuchał to przede wszystkim każda odmiana rocka i sporo muzyki elektronicznej (drum and bass, trip hop, acid jazz, lounge, downtempo).

Nie jestem maniakiem muzycznym, ale chciałbym w pokoju posłuchać muzyki w miarę dobrej jakości o ile to możliwe z laptopa icon_smile.gif

PS.
Przy okazji podawania propozycji bardzo mile widziane jest podanie gdzie najlepiej taki sprzęt kupić icon_smile.gif

A dlaczego nie Koss UR40 ? - preferowane do urządzeń przenośnych i laptopów (przed wstawieniem nowego tematu warto zapoznać się z archiwum - już taki temat był poruszany)

Skoro 415 chciałeś a już skończyły się w sklepie, to bardzo podobne w brzmieniu są HD205. Cena nawet nieco niższa od 415, a komfort z użytkowania taki sam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować