Skocz do zawartości

MiniWieża porady zakupu


kamil17222

Recommended Posts

posiadam przeszło 15-letnią wieżę Sony, sprzęt poczciwy ale już wysłużona. Chciałem kupić coś nowego do ok.400/500zł nie mam dużych wymagań co do mocy itp. jedyną moją zachniankę jest żeby wieża miała na wyświetlaczu opcję " pokazywania nazwy stacji radiowych" ale kompletnie nie wiem jak taką znajsc i czy wszystkie mają takie opcje ??? ogólnie które firnmy polecacie ja mysle nad : Sony,Philips JVC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To znaczy , że szukasz wieży, której tuner radiowy posiada funkcję RDS - to dzięki niej wyświetla się nazwa stacji radiowej.
Zerknij jeszcze na Yamahę, teraz wprawdzie nie ma na allegro żadnej ciekawej ale bywają ładne wieżyczki. Może jeszcze Denon.


funkcja RDS no widzisz i już dzięki tobie wiem przynajmniej jak się ta funkcja nazywa -dzieki icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jeszcze nad paroma aspektami:

- czy miniwieża może być używana (i wtedy można poszukać wyższego modelu), czy też chcesz nową,
-czy to ma być miniwieża, czy może być wieża (czyli większa - ale w tym momencie nowe odpadają)
- czy z funkcji wymagasz tylko tunera z RDS oraz pilota, czy czegoś więcej,
- czy kolumny mają być w tej cenie,

Jeżeli ma odtwarzaczać pliki MP3 to nie moze być zbyt stara, a jak np. jeszcze ma być gniazdo USB to ograniczenia wiekowe będą jeszcze mocniejsze.

Przykładowa używana, porządna miniwieża SONY w Kielcach za 550zł
http://allegro.pl/audiofilski-sony-kielce-i2426205769.html

i tu już na pierwszy rzut oka widać, że "trochę" różni się od tanich zestawów z supermarketu icon_wink.gif
A poza tym firmowe sprzęty to na szczęście nie tylko te 3, które wymieniłeś icon_razz.gif

Na jakiej powierzchni ma to grać - i jakim sprzętem dysponujesz, bo może warto np. wymienić tylko tuner radiowy na nowszy, a pozostałe pieniadze wykorzystać na coś innego.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...