Skocz do zawartości

YAMAHA RX-V371 + BD-S671 + Prism Onyx 100


lamasztu

Recommended Posts

Witam.
Czy ktoś ma lub miał może doświadczenie z zestawem jak w temacie?
Można go dostać w Staurnie za niegłupie pieniądze. Ciekawy jestem opinii na temat tych Prismów.
Chodzi ogólnie właśnie o gotowy zestaw ale nie jakieś zintegrowane plastiki - amplituner plus blue ray 3d plus coś w drewnie tak do 2500-3000 max.

Cenowo to wygląda tak:
YAMAHA RX-V371 + BD-S671 + Prism Onyx 100 - 2399 zł
YAMAHA RX-V371 + BD-S671 + Prism Onyx 200 - 2799 zł

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Prism Onyx 200 od kilku lat. Kupiłem w Media z Yamaha HTR-N5060 (amplituner KD) i DVD-S663. Te Prismy to najtańsza chińska Chińszczyzna. Nie polecam. Miałem Alton 80. Sprzedałem nedawno za 300 zł. Nawet nie ma co porównywać. Przepaść. Oczywiście na korzyść Altonów. Te Prismy dają tylko po to, żeby klient widział, że kupuje cały zestaw kina. Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytowania go w całości
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Kolumny Prism Onyx 100 kiedy ja je miałem to wieszałem na zwykłe kołki 6mm z wkrętami z płaskim łebkiem, są na tyle lekkie że trzymały się bardzo dobrze.

Wracając do Twojego pytania z początku to ja miałem prismy 100 z ampem yamaha HTR-3064
Do filmów jeszcze jeszcze ale do muzyki słaby zestaw.
Za 3000zł które chcesz wydać spokojnie złozysz sobie lepszy i nie brzydszy zestaw.

Ten Yamaha BD-S671 też nie jest szałowy, mało co łyka poza oryginalnymi płytkami.
Prawie bym go kupił ale na szczęście Q21 polecił mi Asusa BDS-700 i bardzo mu za to dziękuje icon_smile.gif
Przemyśl swój zakup zanim będziesz żałował.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...