Skocz do zawartości

Denon 3313 i 4520


marcin13

Recommended Posts

Coś Ci podpowiem. Metoda poprawiania brzmienia za pomocą wyższego modelu amplitunera przypomina próbę poprawienia OSIĄGÓW samochodu, za pomocą tuningu zewnętrznego, w tym przypadku osiągów Poloneza. Bo tak tego Denona 3xxx należałoby zakwalifikować w hierarchii jakości stereo (niżej jest tylko Trabant i Maluch, czyli najtańsze wzmacniacze i amplitunery kinowe).
Czyli picujesz tego Poldka, dodajesz neony, spojlery, aerodynamiczne nakładki, wloty powietrza, wydajesz dwukrotnie-trzykrotnie więcej niż jest wart a poprawa osiągów nieadekwatna do wydanych pieniędzy.
Zasada jest prosta. Jak chcesz poprawić brzmienie w muzyce to nie inwestujesz w wyższy model amplitunera, tylko kupujesz sprzęt przeznaczony do tego - wzmacniacz lub końcówkę mocy. Inaczej wyrzucisz pieniądze w błoto, bo zapłacisz olbrzymie pieniądze a przyrost jakości będzie zdecydowanie mniejszy, niż gdybyś tą różnicę w cenie przeznaczył właśnie na wspomniany klocek stereo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
zacząłbym od innej strony - napisz proszę jakie są Twoje wymagania co do sprzętu, z jakimi kolumnami nowy amplituner będzie współpracował, w jak dużym pomieszczeniu, do czego będzie wykorzystywany (muzyka, film) oraz jakiej funkcjonalności oczekujesz. Czy koniecznie musi być Denon ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem sugestie
ale trudno miec w domu i dobre stereo i kino
Historia moich sprzetów jest dosc długa i nie chce zanudzac
Problem jest taki ze moj Arcam 280 ktorego nie dawno nabyłem okazuje sie niewystarczajcy do połączenia
wszystkich klocków, a do tego jego konfiguracja jest bardzo a'la BIOS
i nie mam zadnego zródła a mam 5 głosników kinowych bose z subem i centrala ale bez hdmi icon_biggrin.gif,
male sonusy, 2 strefe w kuchni i kota przed domem:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...