Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jolero

Któtry amplituner lepszy Onkyo czy Harman K.

Recommended Posts

Witam.Który amplituner bardziej opłaca się zakupić?Który jest lepszy?Harman Kardon AVR 247, czy Onkyo TX-SR 605.Grałoby to z Frontami JBL E 80 Nort. , center i suround koda 707. Odsłuchując harmaha w stereo z jbl e80 byłem zachwycony.

Cytat

... Odsłuchując harmaha w stereo z jbl e80 byłem zachwycony.

Skoro byłeś zachwycony Harman'em w stereo, to brać icon_smile.gif I piszę to całkiem serio :!: Jak by nie patrzeć - to Ty będziesz tego słuchał, nie my... Co do KD - Harman też się sprawdzi... No chyba, że masz jeszcze możliwość dla porównania, posłuchać tego Onkyo z JBL E80 - wiadomo, że nie zaszkodzi... Jeśli natomiast nie, to ze spokojem możesz zostać przy Harmanie. Skoro byłeś zachwycony, to żałował raczej nie będziesz. Tak, czy nie icon_question.gif No icon_smile.gif

Praktycznie sam już dokonałeś wyboru. Harman Kardon AVR 247 z głośnikami JBL to prawidłowe połaczenie. Miałem możliwość słuchania takiego zestawienia i grało to całkiem znośnie.

Miałem podobny problem, a swoje uwagi umieściłem w poście "Harman Kardon AV147 / DVD27 / HKTS11 czy ONKYO TX-SR605 / DV-SP405E / HKTS11" - parę postów niżej. Co prawda tyczy się on małych głośników, ale przynajmniej tych samych do obu amplitunerów a to że to jest AVR147, a nie AVR247 ma małe znaczenie przy tego typu głośnikach, zatem uwagi powinny być słuszne.
Sam postawiłbym jednak na HK.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować