Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 700 zł


MAreve

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zieluwid myślę, że mniej. Jeden karton (zapakowany) można sprowadzić już za 14,95GBP za pomocą tania-paczka.com.pl, więc wyszłoby jakieś 70GBP za kolumny i transport. A te kolumny z pierwszego linku na pewno będą w jednym kartonie (widać go na foto).
MAreve zakupy na ebay są dużo prostsze niz na gumtree. Gdy coś kupisz na ebay a sprzedający deklaruje w treści aukcji, że spakuje przedmiot (można poznać czy spakuje po tym czy deklaruje wysyłkę na obszarze UE czy też samej UK) to nie może Ci już odmówić wydania towaru jeżeli napiszesz mu po wygranej aukcji, że transport to Twoja broszka (inaczej niż na gumtree).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycena sprowadzenia pierwszych głośników Tannoy M1

http://www.ebay.co.uk/itm/Tannoy-Mercury-M...vectorid=229508

''Wysyłka na ternie UK kosztuje 9 GBP, z UK do Polski - 25 GBP. Nasza prowizja to 15%.
Gdyby więc towar zszedł za cenę wywoławczą, to razem do zapłaty byłoby: 54.00 GBP + 25.00 GBP + prowizja = 284,27 zł + 131,61 zł + 15% = 415,88 zł + 62,38 zł = 478,26 zł. ''
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup te Tannoye sam, ja Ci pomogę w korespondencji z Anglikiem. Wtedy całość wyszłaby Cię 45,00+14,95=59,95GBP czyli jakieś 310zł. Tylko musiałbyś mieć konto w banku lub poprosić znajomego o wykonanie przelewu na PayPal. Najpierw jednak szybko załóż konto na ebay.pl i PayPal, chyba, że masz znajomego, który już konto na ebay.pl ma - wtedy on będzie licytował za Ciebie. Licytacja zgodnie z tymi wskazówkami z postu #3.
Jeżeli się zdecydujesz na ten wariant to napisz do mnie na PW - powiem Ci co dalej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i cena niezła, ale ze standami oczywiście. Za same kolumny nie dałbym więcej niż 400 zł. Ale i za 400 zł, czasem można kupić lepsze.
Powiem Ci szczerze, że temat ciągnie się już tak długo, że zapomniałem od czego się zaczął. Padło tyle propozycji kolumn...
Zauważyłem, że im dłużej i więcej, tym przejawia się tendencja spadkowa, co do jakości sprzętu.

Dlaczego nie kupisz tych :
http://allegro.pl/kef-cresta-2-kolumny-ste...4000230420.html
[ KEF CRESTA 2 ]

Kup raz a porządnie. To solidne monitory. Z czasem dokupisz standy, a jak nie, to będą stały na biurku, komodzie świat się nie zawali. A będziesz miał dobre kolumny. Do tego poszukamy jakiegoś fajnego wzmacniacza i będzie klawy zestaw na lata.
Lubię Twój temat, fajnie się pisze i co najważniejsze nie chcesz kupić bezmyślnie. Ty faktycznie chcesz kupić jak najlepiej. Najważniejsze, że nie kupujesz oczami. Szukasz sam sprzętu, opinii o nim, ale łatwo przekombinować. A tak mi się wydaje, ze trochę już się zaczyna. Nie chciałbym, żebyś kupił źle, ale ponad poprzeczkę nie wyskoczymy. Więc myślę, to będzie dobry wybór.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tradycyjnie dorzucę swoje 3 grosze. Tutaj są KEF cresta 2 w dużo lepszej cenie:
http://www.gumtree.com/p/for-sale/kef-cres...kers/1047101602
A tutaj te same ale dla miłośników licytacji:
http://www.ebay.co.uk/itm/KEF-Cresta-2-Mai...vectorid=229508

Chyba się zajmę sprowadzaniem sprzętu do Polski i wystawianiem na allegro - można na tym całkiem nieźle zarabiać icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluwid w pewnym stopniu masz racje też już mnie to troszkę irytuje lecz dzięki temu będę zdecydowany czego chce .
Z drugiej strony zawsze będę mógł zmienić kolumny ,
Dobra krótka piłka :

Tannoy M1

Tannoy M1 - 470 zł z przesyłką ( niby igła )

lub

Kef Cresta 2 - 500 zł z przesyłką

lub

Infinity 10 - 400 zł z przesyłką (stan oceniam na db-)


Co wybrać ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...