Celdur

Uczestnik
 • Zawartość

  861
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Celdur

 • Ranga
  Aktywny
 • Urodziny 10.02.1983
 1. Spokojnie, to było w takim miejscu że nie było szans aby dotknąć plusem minusa. Także nie przejmuję się utlenianiem i idę spokojnie spać. Dzięki za pomoc
 2. Czyli nic tylko się cieszyć. Ale zanim zzielenieje to ja chyba osiwieje już. Przypadkowe zwarcie to w jakiej sytuacji?
 3. A powiesz mi jeszcze po jakim czasie należy czyścić odsłonięte końcówki kabelków? 2-3 lata czy może dłużej? W sumie takie kabelki raczej nie powinny szybko się utlenić.
 4. Dobrze to kupię. Jak już będę miał to zdejmę tą zwykłą paczkową
 5. Jakaś konkretna czy może być np. czarna tesa? http://allegro.pl/tesa-tasma-izolacyjna-53947-czarna-10m15mm-i6612203640.html
 6. No właśnie zaczynam się obawiać , że mi na głowę coś uderza z tym wszystkim Termokurczliwej nie posiadam, ale taśmę do paczek brązową już tak.
 7. No to co innego. Ogólnie mam na myśli strony z torrentami. Nie wszystkie są "oszukiwane" , ale jest tego i tak pełno.
 8. Temat jest dość zawiły. O ile sam zgrasz CD do FLAC to wtedy możesz porównać z mp3. Niestety w sieci pełno jest flac zrobionych z mp3 kiepskiej jakości co w ogóle jest chorym pomysłem. Nigdy nie masz pewności że flac którego słuchasz to nie jest właśnie mp3 128/320. Do konwertowania z CD polecam odtwarzacz Foobar2000
 9. Dzień dobry, Zachciało mi się rano odsłonić trochę więcej żyły + i - w kabelku Chord Clearway i przy podcinaniu głównego płaszcza naruszyłem lekko plastik osłaniający żyłę + tak że no widać delikatnie miedź. Izolować to szarą taśmą czy nie zawracać sobie głowy? Martwię się że zacznie mi się kabelek utleniać w górnej partii jeszcze przed terminalem we wzmacniaczu. Jest w ogóle czym się przejmować, czy to chora głowa? Nie mniej nie chciałbym aby kiedyś nagle lewa kolumna grała ciut gorzej od prawej przez jakiś uszczerbek na kablu Niestety nie posiadam narzędzia do zdejmowania izolacji i robię to zwykłym nożykiem do tapet.
 10. Temat zupełnie nie do stereo a do plastikowych zabawek PC-Audio Jaki masz max fundusz na przeznaczenie? Czy wzmacniacz + 2 kolumny stereo nie byłyby lepsze? Dźwięku to te logitechy/lg w ogóle nie mają. Nadają się strikte do oglądania filmów. Jeśli się bardzo upierasz na te plastiki to bez wątpienia z906 będzie grał "lepiej"
 11. Dzień dobry, Sprzedam kolumny Monitor Audio Bronze BX5 w kolorze czarnym. Na sprzęt jest jeszcze 3,5 roku gwarancji. Stan pudełkowy, bez najmniejszej rysy czy zadrapania. W gratisie dodam nowe 2x głośniki niskotonowe Monitor Audio do tego modelu. Cena jaka mnie interesuje to 1450zł Najlepiej odbiór osobisty: Warszawa
 12. Guziczek open/close może jest przypadkiem delikatnie wciśnięty? Sam nie wiem czy coś zdziałasz. Najlepiej byłoby zanieść do najbliższego serwisu audio. Możliwe że załatwią to od ręki jeśli to nic poważniejszego.
 13. That made my day! ;D Sorry nie mogłem się powstrzymać
 14. A tak poza tym to ja uważałem kabel nameless za właśnie grający równo bez podbarwień żadnego pasma. O Audionova Proteus piszą raczej podobnie w teście. Tylko tutaj jest srebro więc dodatkowo może "ożywić" górne zakresy. Może uda mi się dostać za dobrą cenę Proteusa to podepnę namelessa pod CD a Audionova pójdzie do DACa albo odwrotnie. Ta Melodika to jednak gra wydaję mi się że trochę "tanio"
 15. Świetnie, zmień może tylko tytuł lub coś dodaj, bo jak ktoś kto chce podłączyć TV przeczyta o playstation 4 to może pomyśleć, że to nie dla niego temat. No i bez nazwy wzmacniacza konkretnego najlepiej Może "Podłączenie TV do wzmacniacza / kolumn. Analogowo lub Cyfrowo"