Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Celdur

Opinie dot. Jamo S626 i S628

Witam.
Czy ktoś kiedykolwiek słuchał kolumn Jamo S626, S628 i może cokolwiek o nich powiedzieć?

Seria s6 to bardziej pod kino dom., ale pewnie to wiesz. Model 628 to nowsza wersja obecnego jeszcze czasem w sklepach 608 - z racji obecności 3 głośnikõw średniotonowych jest lepsza średnica, przyjemniejszy odbiõr niż w najpopularniejszej s606. Natomiast 628 to większy brat 626. Jak masz okazję, a w stolicy pewnie, tak to jest pośredni model między taniutkimi 426 , a serią 626, model 506-łatwiejsze w ustawieniu, bo niskotonowy na froncie, dość solidne i ciężkie.

Cytat

Seria s6 to bardziej pod kino dom., ale pewnie to wiesz.

Pewnie nie, ale są ładne icon_lol.gif .

Ładnych to kilka innych modeli też by się znalazło, oryginalnie wykonanych i przy okazji dobrze grających w cenie około 1500-1800zł. Natomiast z takich z bocznym głośnikiem jak w jamo to np. Audio pro Avanto - też uczta dla dla oczu, a cena zbliżona.

Cytat

Pewnie nie, ale są ładne icon_lol.gif .

Nie chcę kupować kolumn bo są "ładne" W testach audio.com.pl piszą o s628 całkiem pozytywnie.

Z tego co pamiętam z Twoich zdjęć masz miejsce, aby je odpowiednio ustawić ( nie blisko ścian bocznych). Musisz posłuchać może nie warto dopłacać do większego modelu 628 i tańszy 626 będzie wystarczający, bo według mnie już w 606 bas wystarczająco "masuje", a 606 i 626 mają tej samej wielkości przetworniki głośnikowe.

A jak ze szczegółowością średnich? Pamiętasz coś jeszcze oprócz niskich? icon_wink.gif

Witaj
Tak jak już koledzy pisali, jest to na pewno pozycja godna polecenia w tym przedziale cenowym. Odnośnie słuchania, to bez problemu powinieneś je znaleźć w każdym salonie audio w Twojej okolicy.

Cytat

Witaj
Tak jak już koledzy pisali, jest to na pewno pozycja godna polecenia w tym przedziale cenowym.

?
Myślałem że to Ty pisałeś w wątku "jeniseja" o kinie domowym i też tym modelu s626. Celur mieszka w stolicy i wydaje mi się że, to na tyle duże miasto na mapie kraju, że gdzie jak gdzie, ale wybór tam jest największy. Pewnie nie byłoby nawet problemu posłuchać może czegoś innego w tym samym sklepie w podobnej cenie. Pisał czego brakuje mu w obecnych kolumnach, za podobne, pieniądze co s626/s628 może kupić np. monitor audio mr4 (w sklepie 1650zł) , tannoy V4 ( na allegro po 1550zł), mission mx4 (allegro 1600zł) tylko 3 propozycje z pamięci wydaje mi się ciekawsze i łatwiejsze w ustawieniu .

W tych Jamo podobają mi się też podpórki (bolce)
Nie wyobrażam sobie stawiania kolumn znowu na ostrych kolcach bo to się giba jak ta lala.
+ ładnie ważą , ponad 20kg.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0