Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
martin1414

JBL charge vs JBL Flip 2

Witam, to moj pierwszy temat ba tym forum nie wiem czy pisze w dobrym dziale jeeli nie to moj blad icon_smile.gif

Czy ktos moze mial lub ma stycznosc badz pojecie na temat tych dwoch glosnikow przenosnych?
Byłem wczoraj w mediamarkt i bylem prawie pewien na Flipa2 ale jak uslyszalem charge tk sie zdziwilem i juz sam nie wiem, co mam wybrac. Niby charge ma 2W mniej ale gra chyba glosniej z tego co slyszalem, charge ma rowniez baterie 6000maH a flip2 ma tylko 2000maH. Znowu flip2 ma radiofm i niby te dwa waty wiecej ale nie jestem przekonany. Jezeli ktos cos wie na ten temat i moglby mi cos doradzic to bede wdzieczny icon_smile.gif cena charge to 530 Flip2 550zl wybieram tylko sposrod tych glosniczkow icon_smile.gif Pozdrawiam.

Przeniosłem ten wątek do właściwego działu...

Pozdrawiam

Porównywałem oba i lepiej wymiata JBL Charge, i ma akumulator do ładowania telefonu icon_smile.gif

Podbijam temat - ponieważ zastanawiam się nad zakupem tego głośnika JBL i chciałem się dowiedzieć czy w tym przedziale cenowym jest to dobry wybór, oraz czy na jakość dźwięku nie traci ze względu na łączność bezprzewodową

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0