Skocz do zawartości

Mini wieża do 400 zł


Dragon100

Recommended Posts

Witam
Szukam dość taniego,dobrego sprzętu grającego.Ostatnio byłem u dziadka który już od 2 lat ma mini wieże od lg dał za nią podajże 200 albo 250 zł i muszę przyznać,że gra galancie i taka by mi się przydała.W kompie mam 8 letnie głośniki media tech 20W(tylko nie wiem czy to jest moc sztuki czy obydwóch) 2 sztuki mniejszych i jeden subwoofer.Mają swoje lata przy dużej głośności juz charcza ale bass mają niezły.Wiem,że do dobrej jakości lepsze były by kolumny ale mnie po prostu na nie nie stać więc proszę o pomoc przy wyborze mini wieży.Póki co znalazłem takie:
PHILIPS MCM2150/12 ta mi odpowiada najbardziej bo kosztuje 334 zł dodatkowo ma usb i głośniki 70W
PHILIPS MCD2010/12 ta ma dużo bajerów jest droższa bo kosztuje ponad 400zł dziwi mnie to że ta jest droższa a ma głośniki o mocy 20W o.O
Jestem otwarty też na inne propozycje niestety nie mam możliwości sprawdzenia tych wieżyczek,jedynie co wchodzi w grę to zamówienie jej przez neta z marketu.
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest droższa bo ma więcej dodatków ( może czyta dvd) więc philips aby nie być firmą charytatywną musiał na czymś zaoszczędzić i dali słabsze mocą głośniczki. Słabsze mocą nie oznacza zawsze gorsze jakością . Tak czy inaczej nie łap się na obietnice głośników w miniwieżach/mikrowieżach o mocach po wyżej 70W, bo z czego mają to uzyskać, skoro cała wieża pobiera z sieci np. 30W ? Może pierwsza propozycja to łączna moc dwu głośników - też tak bywa .
Jeśli lubisz dynamiczny taki lekko zadziorny dźwięk to zapoznaj się z mini wieżami samsung np. samsung mm-e330. Zwróć uwagę, aby model miał chociaż jedno wejście audio np. dla komputera .
Ryzykowne jest kupowanie bez odsłuchu, nawet tak bardzo tanie wieże bardzo różnie grają, nie szkoda ci ryzykować pieniędzy, wszystko kupujesz na ślepo ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda poza tym przed chwilą przyjechał wujo obgadałem z nim sprawe dotyczącą kolumn polecił mi coś takiego http://allegro.pl/pasywna-kolumna-glosniko...4425480484.html tylko takie znalazłem używki.Mówi że zajebiście grają dlatego można by się zastanowić też nad kolumna.Czy wzmacniacz do takiej kolumny będzie dużo kosztował?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz wcześniej piszesz o mini wieży, do jak domyślam się małego pokoju, tak ? Teraz wstawiasz kolumny estradowe, czyli imprezy na aulach, czy imprezy plenerowe. Taka kolumna nie nadaje się do słuchania w domu, nawet w dużym pokoju, nawet nie chodzi o jej wielkość. To że coś jest "fajne" nie znaczy że odpowiednie, przecież fajnego 65" calowego leda nie podepniesz pod PC i nie postawisz na biurku przy którym siedzisz.
Może przeczytaj najpierw http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html i zastanów się co Ci jest potrzebne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...