Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 1200 zł.


MAreve

Recommended Posts

Witam,

jakiś czas temu pomagaliście mi w wyborze zestawu stereo, zakupiłem kolumny podstawkowe, wzmacniacz, standy.
Po jakimś czasie wszystko sprzedałem, zostawiłem sobie tylko sam wzmacniacz i okablowanie.
Zestaw mi odpowiadał, dźwięk był czysty, niskie tony w sam raz.
Lecz teraz chciałbym zmienić na głośniki podłogowe, ponieważ z czasem będę zmieniał na większy metraż i chciałbym już zestaw, który mi w zupełności wystarczy.
Pokój aktualnie ma 11m2 z czasem będzie ok 20m2.
Wcześniejszy zestaw:
Głośniki Kef Cresta 2 + standy
Wzmacniacz Pioneer 656.

Jak wzmacniacz będzie nadawał się do głośników podłogowych to właściwie musimy kupić tylko głośniki i DACA.
Sprzęt oczywiście używany.
Głośniki chciałbym aby był uniwersalne, ponieważ słucham dosłownie wszystkiego.
Koniecznie muszę mieć zestaw podłączony pod laptopa.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cześć.

Czyli rozumiem, że sprzedałeś wszystko, ale nadal będziesz grał w 11 m2. Szczerze, to spodziewałbym się, że sprzedasz wzmacniacz, który miał delikatną wtopę na początku swojej drogi u Ciebie.
No dobra, jak sprzedałeś, to sprzedałeś. Tylko teraz nie wiem, czy szukasz kolumn do tego wzmacniacza, czy ten budżet jest na nowy zestaw, czyli wzmak, kolumny itd..?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to mało co wiadomo. Przecież nie jesteś na forum od dziś. Komuś zupełnie nowemu może by się upiekło, ale Ty wiesz już, jak się powinno pisać pierwsze posty, proszę więc napisz go tak jak należy (pomoc na stronie głównej).
I rzeczywiście, to nieco dziwne, że będziesz słuchał jeszcze jakiś czas w 11m2 a sprzedałeś bardzo fajne KEFy i chcesz jakieś inne kolumny, których nawet nie będziesz miał jak sprawdzić czy grają poprawnie, bo w tak małym pomieszczeniu. Pewnie się będą dusiły.
Może się obrazisz, ale zrobiłeś głupotę. Chcesz kupić ubranie na 20 latka, gdy ten ma jeszcze 11lat icon_confused.gif
Poza tym nawet w 20m2 mogłeś wypróbować jak zagrają KEFy. Mógłbyś się zdziwić. I miałbyś jakieś porównanie, co i jak gra w nowym pokoju. A tak, to jak porównasz?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytam to dziś, to faktycznie jest jak pisze F1angel. Sprzedałeś fajne kolumny, które mogłeś zostawić, bo według mnie, to one były tą mocniejszą/lepszą stroną w Twoim byłym zestawie, a zostawiłeś wzmacniacz. Teraz szukasz do niego kolumn. W sumie, to wcześniej szukałeś zestawu w podobnym budżecie i wiesz co można złożyć za to jak się dobrze poszuka.
Mam nadzieję, że tym razem też się uda skompletować coś ciekawego. Póki co to jestem trochę zbity z tropu, bo nie wiem jak mam podejść do poszukiwań kolumn. Podłogowe, monitory ? To pomieszczenie zmieni się wkrótce, czy zanim będziesz tam słuchał zmienisz sprzęt ponownie ? A może zmieniłeś sprzęt dla sportu ? Jeżeli tak, to nic w tym złego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko tłumacze, nie zmieniłem dlatego, że będę zmieniał metraż, tylko dlatego, że chcę spróbować czegoś innego.
Jeśli kolumny podłogowe nie będą mi odpowiadać wtedy kupię coś innego, po prostu lubię zmiany.
Wzmacniacz zostawiłem, ponieważ nie było czasu go później sprzedać, jeśli się on nie nadaję mogę go spróbować sprzedać i wtedy można poszukać czegoś innego, dla mnie to nie problem.
Hm, wydawało mi się, że wystarczająco wszystko opisałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra, chcesz zmienić bo jesteś głodny nowych wrażeń i jest ok. Rozumiem, że szukasz czegoś brzmiącego podobnie, tylko nadal nie wiem, czy to mają być podłogówki do większego pokoju, czy monitory do mniejszego pokoju ? Dlatego właśnie pisałem o tym wcześniej.
Trzeba było napisać, że zmieniam, bo chcę czegoś innego i napisać czego szukasz tym razem. A tak krążymy nadal nie wiedząc za bardzo co Ci podsunąć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

może również trafi się coś ciekawego jak DALI .



No ale, czemu te dali Ci nie odpowiadają ? Pytam już z ciekawości. Nadal mnie to zastanawia, bo nie odpowiedziałeś na poprzednie pytanie o to. Wcześniej polegałeś na naszych propozycjach, a teraz dostajesz w sumie najciekawszą i idziesz w zaparte. Nie wiem, nie podobają Ci się ? Napisz co z nimi nie tak.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...