Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Rokamid

Denon AVR-2307 + JBL E90

Prosze o pomoc w ustawieniu.
Jak podlaczyc do tego TV, nc+, Xbox, PC i jak to skonfigurowac na razie w stereo.

Cytat

Prosze o pomoc w ustawieniu.
Jak podlaczyc do tego TV, nc+, Xbox, PC i jak to skonfigurowac na razie w stereo.

TEMAT DO ZAMKNIECIA !!!!!!!
Zbyt duza ilosc odpowiedzi i za malo czasu zeby wszystko przeczytac.

Zastanawiam się w czym problem.Obejrzałem w necie tylną scianę tego denona i tam wszystkie wejścia są.Konsolę podłączasz do hdmi in, dekoder nc+ też.Tv do hdmi out.Pc to nie wiem bo nie podłączałem do swojej Yamahy RX-V773- natomiast konfiguracja w stereo u mnie odbywa się przez menu ekranowe.U ciebie tez powinno być audio option i tam powinny ustawienia 5.2,7.1, 2ch stereo.Tak przynajmniej jest u mnie.

Loco50 , gdybyś przeczytał pierwotny wątek tego forumowicza, wiedziałbyś że są dwa problemy, ale żaden nie dotyczy sprzętu.

Żadne ustawienia tu nie pomogą aby to jakoś razem zagrało, chyba że chodzi o podstawowe kwestie podłączeniowe...

Cytat

Żadne ustawienia tu nie pomogą aby to jakoś razem zagrało, chyba że chodzi o podstawowe kwestie podłączeniowe...

Juz wszystko OK
Teraz wiem ze ten wzmacniacz nie napedzi E90
Pobawilem sie tym troche i znalazlem ustawienia sopran i bass ale nie duzo to zmienia
Dziwne bo glosniki skacza mocno ale srodki zagluszaja wszystko i pomimo duzych wychylen membran niskotonowych nie przeklada sie to nijak na moc dolu.
Wzmacniacz do sprzedania i trzeba jednak stereo.
BTW Jaki wzmak KD trzeba by do tych kolumn zeby to zagralo ?

Jeśli membramy skaczą mocno a efektu brak - to taki jest objaw wzmacniacza który nie potrafi ich kontrolować (no chyba że to wina akustyki pomieszczenia).
Ale tak jak pisałem - ja przerabiałem to samo z niemal tym samym modelem amplitunera. Koniecznie musi być amplituner do kina ? Przecież możesz do tego Denona dokupić wzmacniacz i podłączyć przez pre-out, a reszta kolumn zasilana będzie z amplitunera.
Jak jeden amplituner to potrzeba czegoś w rodzaju Denon AVC / A1SR itp, Onkyo serii 9xx, Harman serii 4 lub 6, żeby to w miarę zagrało.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0