Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
roberto73

Dobór kolumn do pokoju 10m2

Recommended Posts

Witaj,
podaj proszę przede wszystkim więcej szczegółów, dotyczących Twoich preferencji - jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie systemu.
Do odsłuchu muzyki oczywiście najlepszą opcją byłby klasyczny wzmacniacz i kolumny.

czekam na szczegóły.

Cytat

Witam wszystkich

Posiadam starsze KD Onkyo TX-SR604E z odtwarzaczem DV-SP 404 do tego zestaw kolumn Whartedale Crystal 40/s+c do tego subwofer Diamond SW 150

Jak do kina to OK.

Lecz do muzyki lipa(wiem że KD to nie HI-FI) lecz lubie posłuchać sobie //różnej maści muzyki// trochę głośniej ale na tym się nie da.

Moje pytanie do was czy jak kupię i podłączę tylko dwie kolumny Magnat Quantum 673 to ten zestaw sprawdzi się jako KD i Stereo

(oczywiście Whartedala usunę) czy do tych kolumn podstawkowych lepiej jakiś inny amplituner albo wzmacniacz plus odtwarzacz do 2 tyś.

Marzy mi się gramofon w zestawie ,ale to trochę póżniej.

Chciałbym zaznaczyć że jest to mój pierwszy post i proszę o wyrozumiałość.

Z góry dziękuję za porady

Witaj,
podaj proszę przede wszystkim więcej szczegółów, dotyczących Twoich preferencji - jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie systemu.
Do odsłuchu muzyki oczywiście najlepszą opcją byłby klasyczny wzmacniacz i kolumny.

czekam na szczegóły.

Cytat

Moge ci polecic stronke gdzie wiekszość głośników jest naprawde porządna i pewnie coś sobie tam wybierzesz --> Głośniki

Witaj venar7145

Dziękuję za zainteresowanie i stronkę.
Stronka jest OK, lecz przyznam się że nie mam miłych wspomnień związanych z zakupami w tym sklepie
Pozdrawiam i życzę miłego wieczor icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować