Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
B11

Roksan Kandy MKIII

Mam NadC356bee, ale korci mnie Roksan Kandy MKIII, dużo opinii, że do rocka najlepszy. Jakie wasze odczucia, po odsłuchach Roksan Kandy

Ja może nie na temat, ale zapytam. Czy chodzi o wzmacniacz do rocka, czy bardziej zależy Ci na tym, że ma on możliwość streamingu
bezprzewodowego?

A takie krótkie wpisy jak Twój, bez podania kontekstu całości wiesz, że nie zachęcają do odpowiedzi.
No chyba, że to wszystko co chciałeś wiedzieć. Wobec tego moim zdaniem o wiele bardziej warto kupić używanego Caspiana. Jest sporo lepszy. Na pewno bardziej wyrafinowany i szybszy niż NAD a także ładnie różnicuje nagrania. Potrafi zagrać delikatnie, ale także mocno
i dynamicznie.

Z testu wynika że będzie nieporównanie lepszy niż NadC356bee do ciężkiego łojenia.
Jednak do bardziej wyrafinowanej muzyki znajdzie się lepsze wzmacniacze w podobnej cenie.

Jest, tu problem, chodzi mi, o wzmacniacz do rocka, ale w dużej mierze coraz częściej graja u mnie, gatunki typu Jazz, Blues, Klasyka. Nadowi nic nie ujmuje, w brzmieniu, ale jeśli można lepiej, w tej cenie? Caspiana znam doskonale, z opisów, lecz boje się, jego jasnego brzmienia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0