Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
armani85

Kino domowe vs Stereo do małego mieszkania

Recommended Posts

Witam serdecznie lada chwila wprowadzamy się z dziewczyna do naszego "gdniazdka" mieszkanie sliczne aczkolwiek małe. 29m.

Salon ma okolo 15m. 4.x4 ( plus minus) Co będzie najlepszym rozwiązaniem? nie jestem mega fanatykiem efektów kinowych ale nie zaprzeczam iż zadne seanse nie będa odtwarzane , bardziej lubie dobre music icon_smile.gif

Bardzo proszę o pomoc w dobrze w okolicach 3,000zł

Pozdrawiam

Witaj,
zdecydowanie jeśli lubisz słuchać dobrej muzyki i masz niewielki salon, proponuję klasyczne rozwiązanie dwukanałowe.
Nie wiem, co miałoby wchodzić w skład zestawu, napisz trochę więcej informacji. Czy w komplecie musi znaleźć się odtwarzacz CD, czy nastawiasz się na funkcje sieciowe, czy chcesz zastosować kolumny podłogowe czy podstawkowe. W podany budżecie można złożyć ciekawy zestaw,

Cześć płyt CD mało co słucham , bardziej stawiam na odtwarzanie z sieci/pendrive/radio itp. podobaja mi sie stojace kolumny Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim - nie ma sensu cytowac go w całości.

Witaj,
spójrz proszę na amplituner sieciowy Yamaha R-N500 lub Onkyo TX-8050 oraz zestaw kolumn Pylon Audio Pearl 25. To moim zdaniem optymalna konfiguracja do Twojego salonu, która zapewni Ci pełną funkcjonalność sieciową oraz pełne, dynamiczne brzmienie systemu.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza służę pomocą.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować