Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano
Witam

Chciałbym dokonać zakupu amplitunera do zestawu kolumn B&W seria DM 300 w skład, której wchodzą:

DM 309 (front z bi wiring)
DM 303 (monitor)
LCR3 (centralny)

http://www.bowers-wilkins.com/Downloads/Pr..._info_sheet.pdf
http://www.bowers-wilkins.com/Downloads/Pr..._info_sheet.pdf

Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na amplituner to 2200zł. Poszukuję urządzenia umożliwiającego podłączenie frontów pod bi amping plus pozostałe tj. centralny i monitory. Zastanawiam się nad zakupem ASW500 (subwoofer) gdyby okazało się, że podczas oglądania filmu niskie tony nie będą wystarczające ale to tylko opcja na przyszłość (niekoniecznie wymagana). Moje wstępne poszukiwania sprzętu w tym przedziale cenowym to :

Denon AVR-X1200W
Denon AVR-X1100W

Oba w/w ampli to system 7.1 tylko nie ma informacji czy obsługują bi amping.

Kolejny sprzęt troszkę starszy to :

Marantz SR5007
Marantz SR5004
Marantz SR5003

Może ktoś z Was może doradzić co byłoby lepsze inwestycja w nowy sprzęt posiadający najnowsze technologie czy inwestycja w starszy używany.

Napisano
Witaj,
biorąc pod uwagę brzmienie kolumn B&W serii 300, zdecydowanie sugeruję amplituner Denon AVR-X1200W lub jeśli tylko budżet pozwoliłby, wyższy Denon AVR-X2200W.
To dwa urządzenia bogato wyposażone, wystarczajaco wydajne prasowo, aby prawidłowo występować Twój system kolumn oraz oferujące brzmienie gęste, lekko zaokrąglone, ocieplone to jest porządane przy kolumnach B&W.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania urządzeń.
Napisano
Dzięki za zaproszenie a czy AVR'ki podane wyżej mają możliwość podłączenie frontów pod bi amping ? Ma ktoś wiedzę jak zagrają w stereo w momencie odsłuchu płyt audio ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...