Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olafhe

Yamaha BD-S477 nie czyta AVI

Recommended Posts

witam, krótkie pytanko, kupiłem tytułowy BD i nie chce mi czytać AVI a ze specyfikacji wynika że powinien, co jest nie tak? (dodam że obrazu niet a ścieżkę dźwiękową odtwarza.)
może to jeszcze ma znaczenie że jest odtwarzane z pena FAT32, może musi być NTFS?

Witaj,

Obawiam się żę masz AVI w kodeku nowszym od tego zaimplementowanego w odtwarzacz.
Podłącz go pod neta i sprawdź aktualizację.

dzięki za odpowiedź icon_smile.gif , BD jest w sieci i nie ma aktualizacji dla niego (mi też pierwsze to przyszło do głowy:), czy to może być jakiś defekt techniczny BD? Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim - nie ma sensu cytowac go w całości.

Raczej nie. Sprawdz jakiś starszy plik. Obawiam się żę to kwestia dekoderów. One się zmieniją na prawdę często i szybko.

Widocznie nie zrobili dla niego aktualizacji bo jest nowszy model - producent zapewne woli zebyś go kupił icon_smile.gif

Starsze faktycznie chodząicon_smile.gif, jest jakiś sposób na aktualizację softem "nie yamahowym" czy trzeba czekać na oryginalny, jeśli się ukaże:)?

Cytat

witam, krótkie pytanko, kupiłem tytułowy BD i nie chce mi czytać AVI a ze specyfikacji wynika że powinien, co jest nie tak? (dodam że obrazu niet a ścieżkę dźwiękową odtwarza.)
może to jeszcze ma znaczenie że jest odtwarzane z pena FAT32, może musi być NTFS?

Witam
Wydaje mi się ,że do oglądania tego typu plików lepiej jest kupić odtwarzacz sieciowy np.WD TV Live lub jakiś model Mede8er. Posiadają zdecydowanie większe możliwości jeśli chodzi o kodeki , aktualizacje itp. Natomiast odtwarzacz płyt lepiej wykorzystać do oglądania filmów na płytach lub słuchania muzyki z płyt.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować