Skocz do zawartości

Usher s-520 czy v-601


elkaz

Recommended Posts

Zgadzam się z kolegami że v 601 będą wyrażnie lepsze ,niestety najczęściej różnica ceny przekłada się na jakość dżwięku.Co prawda nie słuchałem mniejszego modelu ale dżwięk 601 odbierałem bardzo dobrze ,Myślę że w tej cenie jest to dobry wybór .Usher zadomowił się na naszym rynku na tyle dobrze że nie powinno być problemów z odsprzedażą kolumn ,a wiadomo że prędzej lub póżniej się znudzą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę od siebie pare groszy jako posiadacz s-520. Może nie będzie to do końca obiektywne ale muszę przyznać, że bardziej odpowiadał mi dźwięk z mini monitorków podczas odsłuchu. Większy brat troszkę był jak dla mnie za ostry. Mam pokój 12m^2 i nie mam problemu z nagłośnieniem. Fakt - sylwestra na nich nie zrobię ale do domowych warunków wystarczą w 100 procentach, a wcale ich nie oszczędzam. Lubię czasem troszkę podkręcić i do tego lubię basik. Nie jestem audiofilem więc nie słucham ich na "line direct". Niskie tony sobie troszkę podkoloryzowałem moim denonem 435r i grają "mocnym" dźwiękiem mimo małych rozmiarów. Tacy mali wojownicy hehe. Płyta Katie melua brzmi przepięknie mimo iż nigdy wcześniej nie słuchałem takiej muzyki ;> Średnica jest krystaliczna i ładnie się wybija spod basiku a wysokie nie narzucają się uszom. Na początku miałem spore obawy - w końcu wychowany byłem na duzych altonach, potem podłogówkach "made in auchan" i troszkę się bałem, że takie małe mi nie wystarczą... że basu zabraknie lub że rozsadzę głośnik basowy jak volume ustawię na godzinę 10. Teraz już spokojnie słucham i nie myślę o takich głupotach. Takiego ciepłego dźwięku szykałem i znalazłem w moich usherkach. One mruczą icon_smile.gif

pozdrawiam i radzę wypożyczyć je do domku na odsłuch - w 12m^2 zagrają inaczej niz w sali odsłuchowej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...