Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Luschio

Głośniki Audium

Recommended Posts

Witam wszystkich

Chciałbym zapytać czy któryś z użytkowników forum miał przyjemność słuchać głośników tej marki (Audium). Widziałem je ostatnio w prasie i bardzo mnie zaintrygował ich wygląd jak i sama recenzja, którą otrzymały. Interesują mnie głośniki monitory Comp 3. Proszę osoby, które miały styczność z tymi głośnikami o wypowiedź i swoją ocenę.

Pozdrawiam,
D.

Słuchałem kolumn tej marki na Audio show w listopadzie 2016. Niestety ( dla twego pytania) wersji podłogowej z CD Audio Research i wzmacniaczem Arini. http://www.ariniaudio.pl/audioshow-2016-au...able-individual
Ciężko się odnieść do drogich kolumn właśnie bez kontekstu ceny, oczekiwań, gustu i reszty toru, który też był nietuzinkowy.
Napiszę krótko bo i tak chodzi Ci o monitory...
Brzmienie tych podłogówek ( niewielkich) określiłbym jako dokładne, bardzo żywe, bliskie, z precyzyjnymi źródłami instrumentów ( słuchałem muzyki poważnej) . Brzmieniu brakowało nieco monumentalności, ciepła, masy.

Witam kolumny naprawdę warte zainteresowania, chcesz kupić nowe czy używane? jak wspomiał Angel miałem je kilka dni, zobacz zdjęcia z posta, jak chcesz podeślę ci na priv namiary.
Kolumny naprawdę w idealnym stanie są w okolicach Starogardu Gdańskiego.

Cytat

Witam kolumny naprawdę warte zainteresowania, chcesz kupić nowe czy używane? jak wspomiał Angel miałem je kilka dni, zobacz zdjęcia z posta, jak chcesz podeślę ci na priv namiary.
Kolumny naprawdę w idealnym stanie są w okolicach Starogardu Gdańskiego.

Witam,

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale byłem mocno zajęty. Jeżeli miałbym kupować to myślałem o nowych. Jak głośniki wypadają na tle np. Dali Opticon 2?

Pozdrawiam
D.

Luschio jeżeli to do mnie to przeceniasz moją wiedzę i doświadczenie icon_smile.gif wrażenia opisałem w poście, mogę tylko dodać że niezbędny będzie odsłuch ale to przecież rzecz oczywista, powodzenia, może któryś z forumowiczów będzie Ci w stanie pomóc

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować