Skocz do zawartości

zestawik kina i dylemat na kolumnami koda


stefa.1984

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu zacząłem interesować się zestawem KD, z tego względu że niedługo chce sobie jakiś skompletować. Narazie mam w zamyśle dwie pozycje, mianowicie:

- Denon avr-1706
- koda av-702 5.0

myślę, że taki denon w pełni wykorzysta kolumny kody. Jednakże moje pytanie jest inne, czym się różni koda av-702 od koda av-702 v.2 czyli w wersji drugiej? narazie wiem tylko że ceną. Jest ktoś może w temacie i wie czy różnica jest znacząca?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Taki Denon w pełni wykorzysta kolumny kody, ale kolumny kody nawet w części nie wykorzystają Denona. Poszukaj lepszych, jakieś Jamo np.

Te Kody 702 są niezłe!
A co do sugestii o zakupie JAMO, to bez podania modelu jest to trochę bez sensu. Bo JAMO robi kolumny tańsze i słabsze (najprostsze serie typu PJ 6000, S406 czy S416 ) od Kody 702, ciekawe modele z zakresu 2-5 tysięcy, a także i te kwalifikujące się w Hi-end. icon_cool.gif

stefa.1984
Gdzieś słyszałem, że fronty w wersji 2 mają ekranowane głośniki - ale czy jest to jedyna zmiana? Wymiary i parametry kolumn w obu wersjach są takie same, natomiast nie znam modeli głośników zamontowanych w tych kolummnach.
Prawdopodobnie różnice między tymi wersjami są minimalne...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...