Skocz do zawartości

araqo

Uczestnik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez araqo

 1. Google Twoim przyjacielem
 2. Nie może konkurować, tak samo jak nie mogą kolumny 5.1 z klasyczną parą kolumn, podejrzewam, że aby walka była w miarę wyrównana to musiałbyś kupić amplituner 3x droższy od wzmacniacza - i zostać w obrębie firm takich jak Marantz/Harman Kardon.
 3. Jeśli to ma być mp3 320 to taka karta w zupełności wystarczy, zresztą, jeśli miałoby być drożej od 150zł lepiej kupić używany odtwarzacz CD, który brzmieniowo nie da szans żadnej karcie.
 4. Yamaha RX-663 lub RX-553, ta ostatnia fajna bo z USB. Lepiej chyba jednak HDMI pchać od razu do TV, bez amplitunera.
 5. Taki Denon w pełni wykorzysta kolumny kody, ale kolumny kody nawet w części nie wykorzystają Denona. Poszukaj lepszych, jakieś Jamo np.
 6. USB nie ma, w kinie domowym gra dość przyzwoicie, a to głównie przez naprawdę świetne głośniki NS8900.
 7. Daj wspólną masę na amplituner i kompa, może być też tak, że masz badziewny zasilacz w komputerze i sieje takimi przydźwiękami.
 8. 989, tak i zarzucona przez Onkyo linia Integra, to wyjątki - nieliczne - my tu mówimy raczej o wszelkiej maści chłamie wielokanałowym za 2000zł.
 9. Chyba jednak nie. YPAO to niekontrolowany, opisany marketingowym, wielokanałowym bełkotem system korekcji, niewiadomo tak do końca co on robi, słychać tylko, że często się myli. Sam napisałeś co dostaje użytkownik, 7 pasm czyli klasyka gównianych korektorów z szerokością kanału (tercje) uniemożliwiającą dokonywanie precyzyjnych ustawień. Popatrz choćby na specyfikację przytoczonego Accuphase, 74 pasma co 1/6 oktawy - i tym można coś zrobić. Co do PC, nie żaden wbudowany w płytę kodek tylko CPU z odpowiednio napisanym programem - wszystko w cyfrze.
 10. A może jednak AVR235 u nas, da się kupić lekko używany za wspomniane 1500zł.
 11. W normalnie kosztujących sprzętach korektor ma zbyt małą precyzję i wprowadza zbyt duże zniekształcenia/szumy by brać go na serio. Ale zastanawiam się, że w programach komputerowych można by stworzyć, jeszcze na etapie cyfrowym, ładną korekcję, PC ma dziś dość mocy obliczeniowej.
 12. Też to tak odebrałam, chyba chodziło o kable do systemu, który to system kosztuje 10 000zł.
 13. Właśnie jest! CD będzie wciąż jedynym obowiązującym formatem dla muzyki i to, że urządzenie w tej cenie go nie czyta...dla mnie porażka. A stawiać obok drugi odtwarzacz to tak trochę bez sensu. Ten LG to taki pierwszy, niedopracowany chyba wyskok.
 14. Dziękuję za test! To nagrywarki DVD, zależy mi bardziej na sprzęcie muzycznym ew. KD. Po cichu najbardziej liczę na to, że nowe Piano Crafty będą z USB, byłaby to rewelacja.
 15. Czy słyszeliście o jakiś wzmacniaczach/wieżach, które można podłączyć do dysku twardego i z niego odtwarzać muzykę? Wiem, że jest sporo urządzeń z USB, ale czy one potrafią pracować z dużym dyskiem (jakaś przelotka?) bo w opisach są na ogół tylko pendrive.
 16. Ten Marantz to niezła myśl, ale w wersji KI. Droższy (ok. 3000zł), jednak gra bardzo naturalnie i plastycznie. A jeśli wolisz coś z mega dynamiką i szybkością to może Arcam 73T, również świetny wybór. W okolicach 2500-3000zł jest teraz bardzo dużo znakomitych odtwarzaczy, można przebierać, coś czuję, że decyzja nie będzie łatwa
 17. araqo

  Denony 500AE

  Zastanawia mnie ten najtańszy zestawik, cena poniżej 1000zł, czy tam cokolwiek zostało w ogóle z klasy droższych AE? Warto jechać do sklepu i słuchać?
×
×
 • Utwórz nowe...