Skocz do zawartości

Recommended Posts

To moja propozycja https://www.ecaraudio.eu/hifonics-brutus-bxi3000d-wzmacniacz-jednokanalowy-moc-rms-1x1500-wat-przy-1-ohm-p-196.html i gorąco polecam ale szukaj używki moża taniej dość kupisz . Jest dobrze wykonany i zabezpieczony przed spaleniem .

Nie podałeś ile chcesz wydać wiec podałem co znam dobrego.

Musisz się liczyć z kosztami by dobrze pociągło ci ten głośnik bo tanie wzmacniacze nie dadzą tu rady i omijaj wzmacniacze tak zwane bez markowe bo one tylko na papierku mają dużą moc a w rzeczywistości to kaszanka :)

Edytowano przez Mateo89

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Co do tanich wzmacniaczy to wiem, że nie dadzą tego kopa, co wysokiej jakości i wykokania wzmak nawet jeśli miałby mniej rms na kanale.
Co do ceny to wolałbym coś tańszego, wiadomo nie każdego stać :P myślę tak do 1200zł nowy lub używany, byleby to grało czysto i głęboko ;)

PS poszukam używek tego wyżej, może coś znajdę w sensownej cenie, opinie o nim są zadowalające :) Pozdro

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.

Jeśli chcesz wydać 1200 na wzmacniacz właśnie taki jak podałem szukaj u innych sprzedawców lub sklepach bo możesz też się targować co jest normalna koleją rzeczy i na pewno trafisz gdzieś go taniej . Jeśli nie masz więcej kasy na teraz lepiej poczekaj i dozbieraj te różnicę i kup właśnie ten wzmacniacz bo z tańszych nie wiem czy coś da radę dobrze rozbujać ten głośnik na czym bardzo ci zależy wnioskuję :) Jeśli miałbyś kupić słabszy wzmacniacz lepiej nie kupować w ogóle taka moja rada bo będzie słaba kontrola basu . I nie żałuj na kable czyli dobre cinch i zasilające , nie muszą być grube nawet lepiej jeśli są cienkie bo łatwiej je poprowadzić ale dobrze wykonane z dobrej miedzi beztlenowej itp. Ale kupując taki sprzęt coś tam powinieneś wiedzieć  :) Pozdro mam nadzieje ze chociaż po części pomogłem

Edytowano przez Mateo89

Matiii963,
odpowiadasz na post sprzed pół roku!!!

Jeżeli chcesz pomóc, to pisz w odpowiednim miejscu i bardziej konkretnie, bo wiele Twoich postów jest wręcz "na siłę" pisanych >:(

Pozdrawiam
PS. Zamykam wątek - by komuś jeszcze nie przyszedł pomysł by napisać tu coś podobnego do przedmówcy !

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować