Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam społeczność, mój pierwszy post na tym forum.

Chciałbym się dopytać o sens następującego połączenia:

głośniki: Microlab Solo 7C

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition

Żeby rozjaśnić sytuację, chciałbym zaktualizować cały swój zestaw audio dopięty do PC, chciałbym zainwestować w głośniki nie przekraczające ceny tych Microlabów i dokupić do nich jakąś kartę dźwiękową typu właśnie tego Cube'a, muzyka będzie odtwarzana z komputera i mam nadzieje, że będę mógł ominąć wbudowaną kartę dźwiękową całkowicie. Rozumiem, że podłączając na przykład tego DACa tak właśnie się stanie tak? Wybrałem Prodigy Cube bo z tego co rozumiem nie powinno być problemu z wpięciem do niego jednocześnie głośników i jakichś słuchawek.

Moje pytanie:

1. Jakie słuchawki mógłbym dokupić do tego DACa lub innego poleconego w miarę podobnej cenie? Słuchawki byłyby używane głównie do grania jako, że głośniki spełniałyby resztę zastosowań, nie potrzebuję słuchawek "gamingowych", potrzebuję słuchawek, które nadadzą się do dłuższych sesji, czyli wygodnych, z brzmieniem podobnym do większości słuchawek "gamingowych" czyli podbijającym lekko bas i wysokie tony, słuchawki bez mikrofonu, ponieważ mam mikrofon Reloop S-podcaster.

Edytowano przez Mateusz Bartkowiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...