Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne z dobrymi niskimi tonami około 400 zł


Recommended Posts

Witam

Poszukuję słuchawek w cenie około 400 zł do odtwarzacza Cowon X9. Słucham głównie rocka i metalu, okazjonalnie jazzu i popu. Zależy mi na jak najlepszej "słyszalności" gitary basowej, więc chyba najważniejsze będą dobrej jakości i głośne tony niskie, choć no dobrze byłoby gdyby ogólnie jakość dźwięku była po prostu dobra. Na wyciszeniu mi nie zależy szczególnie bo i tak słucham głównie w ciszy. Do tej pory korzystałem z Sennheiser HD 201, słuchawki dobre ale bas trochę za słaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Q21 napisał:

Dzień dobry.

Spójrz proszę na słuchawki Sennheiser HD559. Powinny brzmieniowo w pełni Cię usatysfakcjonować w połączeniu z X9.

Jesli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Dołączę się do tematu.

Również myślę nad tą serią słuchawek tyle że celuję w model HD 569. Może to głupie, ale lubię czasami głośno posłuchać muzyki więc porównywalne do obecnych Sennheiser HD203 chciałbym kupić coś pod 115db. Czy te słuchawki to dobry wybór do amplitunera Onkyo TX8150? z opinii wynika że różnica pomiędzy obecnymi HD203 a HD569 jest ogromna?

Od zawsze używam tej marki, aczkolwiek model HD201 był dla mnie za słaby, no i za dużo basu a mało tonów wysokich.

Będę wdzięczny za opinie, nie ukrywam że dzięki wam zakupiłem obecny amplituner i od prawie roku jestem bardzo zadowolony ze sprzętu, teraz czas na lepsze słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Oj, różnica pomiędzy HD203 a HD569 jest ogromna. To słuchawki z dobrą dynamiką, szybkością, basem. Co ważne, nie są jakoś wyjątkowo wymagające od wzmacniacza, można je spokojnie zasilać amplitunerem i zapewnią bardzo dobrą jakość dźwięku. Jest to dobry pomysł i z mojej strony rekomenduję HD569.

Zresztą zapraszam serdecznie jeśli tylko jest taka możliwość na odsłuchy do naszego salonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

Dotychczas użytkowałem tylko tańsze słuchawki hd202 oraz hd203 mają niezły power. Teraz do Onkyo wypadało by kupić coś porządnego i raczej nie ma sensu zmieniać marki.

Nawet jeżdżąc na rowerze używam dokanałowych Sennheiser CX 281 które z telefonu potrafią wydobyć niezły dźwięk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...