Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do Taga Harmony 406 v.2 ?


rapster15

Recommended Posts

Nie znam się zbyt dobrze na sprzęcie audio tylko chce kupić kolumny ze wzmacniaczem. Chciałbym się zapytać o to co jest w tytule czyli jaki wzmacniacz dobrać do Taga Harmony TAV-406 v.2

Oczywiście z chęcią rozważe i przyjmę wasze propozycje jeżeli znacie inne/lepsze stereo (kolumny + wzmacniacz) do max 1100 zł ale najchętniej do tysiąca a jestem pewien że znacie/znajdziecie inne rozwiązania inne modele.

Moje wymagania względem stereo to:

-kolumny muszą mieć bardzo dobry bass (w tej cenie)

-zestaw 2 kolumn najlepiej podłogowych ( ewentualnie podstawkowe, ale min. 7" )

-i przede wszystkim nie przekroczyć budżetu zawartego powyżej

Wiem, że większość powie mi, że dobry wzmacniacz to min 700, 800... zł, ale nie jestem wielkim audiofilem i wystarczy, że kolumny z nim będą dobrze współgrały i nie musi robić nie wiem jak dobrej przestrzennej sceny a i tak najprawdopodobniej będzie to wzmacniacz przejściowy i w przyszłości będę miał lepszy.

 

Bardzo oczekuje waszych odp. i porad.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapster15 czy sprzęt ma być nowy , czy może być używany? W tej kwocie namawiałbym jednak na używany gdyż co by nie było kupisz lepszej klasy, a co za tym idzie lepiej grający zestaw. Podałeś za mało imformacji .... Jaki metraż pomieszczenia? Jakiej muzyki słuchasz, co będzie źródłem? Jaki dźwięk lubisz , suchy, jasny , konturowy, twardy czy ciepły , wypełniony, soczysty, wyrafinowany ?

4 godziny temu, Daniel Daniel napisał:

byle jaki wzmacniacz bo te kolumny są byle jakie,za wiele z nich nie wyciśniesz

@Daniel Daniel nie wiem czy zauważyłeś , ale tutaj jest forum audio, które ma na celu niesienie pomocy, doradzanie innym w dziedzinie audio. Jeżeli nie masz nic ciekawego do napisania, to lepiej nie pisz nic, bo takie wpisy jak ten totalnie nic nie wnoszą, a wręcz obniżają poziom tego forum.

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupiłbym używany, lepszy sprzęt, ale nie będę umiał ocenić w jakim stopniu on jest używany i czy to ma wielki wpływ na jakość tego sprzętu poprostu to dla mnie jest niewiadoma. Jednak jakbyś mi  polecił jakiś dobry zaufany serwis z używkami chętnie bym poszukał ( podobają mi się taga harmony 606 i bardzo chciałbym je mieć tylko, że są drożesze a używane pasowałyby mi cenowo ). Co do muzyki to słucham: trapu, hausa oraz rapu (przede wszystkim trap). Preferuje ocieplony, soczysty dźwięk, w którym góra nie będzie ,,kuła w uszy". A kolumny będą podłączone do komputera więc bassowy dźwięk przyda się również do gier, w których jest dużo wybuchów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...