Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupu głośników 2.1 Edifier M3600D do komputera, będą służyć głównie do słuchania muzyki każdego rodzaju, rap, rock, elektroniczna. W komputerze mam zintegrowaną kartę dźwiękową z chipsetem Realtek ALC-892 więc myślę że warto byłoby dokupić dodatkową lepszą, albo wzmacniacz i dac albo jakoś inne połączenie, nie orientuje się za bardzo w tym temacie więc liczę na pomoc, mam budżet do 500zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić kolumny Edifier M3600D to do nich lepsza karta dźwiękowa nie jest potrzebna. Najlepiej gdybyś miał możliwość podłączenia ich kablem optycznym jeśli płyta gówna z Twojego komputera posiada takie wyjście. Lepszym rozwiązaniem było by moim zdaniem zaopatrzyć się w we wzmacniacz przewidziany do tego celu taki jak np. SMSL SA-36A pro i do tego jakieś pasywne kolumny ( używane ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 31.12.2017 o 20:31, toxorb napisał:

Witam, przymierzam się do zakupu głośników 2.1 Edifier M3600D do komputera, będą służyć głównie do słuchania muzyki każdego rodzaju, rap, rock, elektroniczna. W komputerze mam zintegrowaną kartę dźwiękową z chipsetem Realtek ALC-892 więc myślę że warto byłoby dokupić dodatkową lepszą, albo wzmacniacz i dac albo jakoś inne połączenie, nie orientuje się za bardzo w tym temacie więc liczę na pomoc, mam budżet do 500zł.

Na pewno warto wymienić kable na jakieś lepsze za 50zł~ te w zestawie to najgorszy możliwy sort. Mam edifier r1600 i taka wymiana sporo dała. Mogę go również przetestować na DACu czy jest jakaś wyraźna poprawa i dam Ci znać. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...