Skocz do zawartości
Marcin Dobryniewski

Uchwyt scienny do Taga Tav 606

Recommended Posts

Jesli kolumny mają być mocno pochylone w dół to lepiej jest do nich przykręcić mały uchwyt do monitorów lub małych tv.

Wtedy masz pewność że się nie zsunie.

1 godzinę temu, Kubakk napisał:

https://www.ceneo.pl/9933761

ja u siebie pod tylne mam takie uchwyt , dobrze wykonane

mam dokładnie te same uchwyty i potwierdzam zdanie kolegi Kubakk. Polecam z czystym sumieniem, nic nie ma prawa się zsunąć, a już na pewno nie te niewiele ponad 2kg Tagi ;)

dla lękliwych, są dodatkowe otwory w tych bocznych ramionach na "doprecyzowanie" trzymania niewielkim wkrętem w obudowę kolumny, ale raz, że estetyka samej kolumny na tym ucierpi, a dwa, kompletnie nie ma takiej potrzeby. Chyba, że dodatkowo zamierzasz jeszcze na kolumnie powiesić np. huśtawkę dla dziecka ;) 

Edytowano przez Markcox

Tam są miejsca by wkręcić się w drewno tylniaków ;) ja tylko 1 śrubą się wkręciłem dla bezpieczeństwa by nie spadły i parę lat już tak wiszą

Dzieki za rady.

Sprzet zakupiony tylko czekam na kuriera. Amplituner bedzie mial opoznienie bo nie maja mojego koloru. 

Co do zakupu uchwytow tez zdam sie na forumowiczow takze skladam zamowienie jutro rano.

Dzieki za rady. Juz tylko czekac na sprzet zostalo.......

Edytowano przez Marcin Dobryniewski

32 minuty temu, Kubakk napisał:

parę lat już tak wiszą

u mnie tak wiszą już koło 7 lat, bez dodatkowego śrubunku ;) i kolumny ponad dwukrotnie cięższe, niż kolega planuje, a do tego przy maksymalnym pochyleniu w dół... raz, że sama regulacja jest solidna i naprawdę mocno to można skręcić, to jeszcze ramiona są podklejone stosunkowo miękkim (żeby nie "odcisnąć" ramion na kolumnach), ale jednocześnie antypoślizgowym materiałem. Więc Marcinie możesz brać w ciemno, śmiem twierdzić, że spełnią oczekiwania 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się