Skocz do zawartości

Markcox

Uczestnik
 • Zawartość

  134
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Markcox

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Pomoc w wyborze głośników

  jeżeli już Klipsche, to lepiej RP260F, niż R26F
 2. Kino Domowe 3500-4000 zl

  w tym budżecie często polecanym jest Magnat 302A ps. masz kolego rozdwojenie jaźni?
 3. Wybór Yamaha vs Pioneer 5.1 amplituner

  a jak myślisz? widzisz kolego, jakie pytanie, taka odpowiedź. Więc wybierz którykolwiek - jeden kij... Sugeruję jednak odrobinę wysiłku i podanie więcej informacji - jakie ma być przeznaczenie, wykorzystanie, czego oczekujesz, z czym to ma zagrać, gdzie to ma zagrać, co ma być źródłem etc.
 4. Wybór Yamaha vs Pioneer 5.1 amplituner

  witaj, wybierz ten lepszy
 5. Kino Domowe 3500-4000 zl

  Witaj, budżet zdecydowanie za mały, żeby spodziewać się cudów. Za 4k możesz nastawiać się na zakup ampli + set kolumn, ale raczej o sub'ie, a już tym bardziej odtwarzaczu BR zapomnij. Masz już jakieś swoje typy? Zapoznawałeś się w ogóle z tematami, których w ostatnim czasie, w tym przedziale cenowym nie brakowało?
 6. Nie wiem jak podłączyc wieże do tv

  to sprawdź swój konwerter u znajomego, konwerter znajomego u siebie... teoretycznie powinno działać, więc to takie trochę wróżenie z fusów - przyczyn może być wiele
 7. Nie wiem jak podłączyc wieże do tv

  problemy mogą być różne... a wskazałeś w ustawieniach TV, że dźwięk ma iść na optyk?
 8. Denon avr 1612

  w sumie nie jest to normalne. Próbowałeś kolego kontaktować się z serwisem?
 9. Onkyo 656 + Netflix

  ten problem z brakiem dźwięku dotyczy tylko Netflixa? Nie jest tajemnicą, że jeżeli chodzi o ARC, to bywają problemy ze sparowaniem TV z ampli (nie wszystkie się nawzajem tolerują)
 10. Nie wiem jak podłączyc wieże do tv

  wyczuwam zależność nie inwestować więcej w badziew. Miałeś powyżej sprawdzone propozycje
 11. Kino domowe do 3.5 tys.

  i to jest rozsądna decyzja, nic na siłę... przez ten czas możesz poobcować trochę ze sprzętem, wybrać się na jakieś odsłuchy i samemu poczuć, czego dokładnie potrzebujesz
 12. Kino domowe Dolby Atmos / ok. 20 000 zł

  możesz zamienić je miejscami - front w miejsce suba, a suba w miejsce frontu
 13. kolumny do onkyo rz820

  to jednak nie Denon?! Pisałeś kolego, że klamka zapadła... skoro taki metraż, i wykorzystanie w 80% film, nie myślałeś o pójście w monitory i solidny subwoofer?
 14. Kino domowe Dolby Atmos / ok. 20 000 zł

  Stricte atmosa nie przerabiałem, więc nie będę pajacował i się w tej kwestii mocno wypowiadał ale jedno co mogę powiedzieć na pewno, to daruj sobie te odbijane wynalazki. Albo konkret, "jak bóg przykazał", wchodząc w sufit, albo wcale. Co więcej... Zdecydowanie seria RP, R jednak brzmieniowo wypada gorzej w odbiorze. Co do konkretnych modeli, RP250F omijaj szerokim łukiem, niestety mimo "legendy" Klipsch'a, ta konstrukcja jest wyjątkowo nieudana. Central, między 250 a 440 to jest jednak przepaść, a że w kinie (co u Ciebie ma być przeważającym wykorzystaniem) porządne central i subwoofer to podstawa, to tutaj nie oszczędzaj, zwłaszcza, że budżet masz. Obawiam się tylko, czy rozstawienie frontów nie będzie w Twoim przypadku jednak za wąskie. Rozumiem, że zamurowanie tych drzwi balkonowych (??) nie wchodzi w gre?!
 15. Harman kardon avr 255 subwoofer

  Polskie prawo, przy zakupach "na miejscu" w ogóle nie przewiduje prawa zwrotu. Czy to otwarte, czy zamknięte, to kwestia przyjęcia zwrotu przez sklep, jest tylko i wyłącznie ukłonem w stronę klienta. Dobrze, że sub wreszcie działa, szkoda, że buczy. Może właściwie dobrany kabel wyeliminuje i ten element
×