Skocz do zawartości

Przesiadka na wzmacniacz sieciowy do 1500 zł


Squer

Recommended Posts

Witam.

Planuje sie przesiąść na wzmacniacz sieciowy do 1500 zł. Aktualnie mam Yamahe AX 900 i chce aby to grało podobnie pod względem mocy i bassu także jak najbardziej preferuje Yamahe ale rozważę też inne propozycje. Chce się przesiąść głownie z powodu wygody, przyda mi sie wifi czy bluetooth oraz pilot. Z tego co patrzalem to są takie wzmacniacze sieciowe (wiekszosc to amplitunery). Co byscie mi doradzili? Budżet 1500 zł, jak najbardziej może być używany bo w tej cenie wiadomo że nówki coś pokroju tego co mam to nie dostane. Podsumowując, wzmacniacz sieciowy. Wymagania wifi bluetooth, pilot, minimum 100w na kanał przy 8. Co byscie doradzili? Jakies konkretne modele?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoja Yamaha jest sprawna i nie nadszarpnięta dźwiękowo przez okres czasu to w tej kwocie , a nawet i wyższej żaden z nowych myśli technologicznych (czyt. amplitunery z bajerami) nawet się nie zbliży dźwiękowo do Twojego wzmacniacza.

Jeżeli zależy Ci na Wifi, Bt, Usb to dokup sobie może jakiś odtwarzacz sieciowy. A jak chcesz mieć regulację głośności to są również dac'i z wyjściem regulowanym np Aracam Irdac II i wtedy głośnością sterujesz z Dac'a. Oczywiście to miałoby sens jeżeli byś również potrzebował DAC aby polepszyć jakość źródła bo dla samej regulacji głośności to wiadomo , że bez sensu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam dokupienie odtwarzacza sieciowego. Jeśli Twój wzmacniacz jest sprawny, w podanym budżecie nie znajdziemy urządzenia podobnej klasy.

Spójrz na odtwarzacz Yamaha NP-S303, może Onkyo NS-6130 lub Pioneer N-30AE. To wszystko najnowsze modele urządzeń, które gwarantują pełne wyposażenie oraz bardzo dobrą jakość dźwięku.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W przypadku pytań oraz specjalnej oferty dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że faktycznie to by było najlepsze rozwiązanie aczkolwiek widziałem to tak że za kwote sprzedaży wzmacniacza kupie jakiś sieciowy. Nie chce zbytnio wydawać kolejnych pieniedzy na to by kupic odtwarzacz. Ewentualnie, jakis uzywany badz  nowy ale do 500 zł? jesli kupie odtwarzacz to rozumiem ze bez problemu bede mogl operować pilotem glosnosc itd.., laczyc sie przez bluetooth, wifi itd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...