Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Joystick

Powernode2 co dokupić ?

Recommended Posts

Witam forumowiczów ,

Jak w temacie, chciałby dokupić coś do powernode2, myślałem o odtwarzaczu CD. Czy w związku z tym ze powernode2 jest poniekąd wzmacniaczem mogę podłączy go bezpośrednio do odtwarzacza cd?

dzieki

Witaj,

Tak możesz. Ale tylko przez złącze optyczne. Zatem potrzebny ci najtańszy odtwarzacz CD z wyjściem optycznym. Jego jakość specjalnie i tak nie ma znaczenia bo to bluesound wygeneruje dźwięk 

Piotrek

Dziękuje Piotrek,

a w jaki jeszcze sposób mógłbym zacząć powiekszac zestaw. Mam powernoda2 i chciałby coś sensownego do tego dokupić. Tak jak wspomniałem myślałem o CD ale oczywiście jestem otwarty na inne sugestie.

z góry dziękuje 

Powernode2 to generalnie urządzenie skończone. Obsługa wszystkich sensownych serwisów streamingowych, plików, radio internetowe. Oprócz CD nie brakuje mu niczego, no może poza klasycznym radiem FM. Nie wiem co jeszcze można by do tego dołożyć :)

No specjalnie go nie rozbudowujesz. Chcesz coś więcej to podłączasz CD i tyle. Ale jak mówię najprostsze z optykiem 

Piotrek

Dzięki, zastanawiam się tez nad słuchawkami. Myśle o Denon AH D7200 tylko one nie maja jacka 3,5 ale mogę kupić przejściówkę. Czy powernode sobie poradzi z takimi słuchawkami czy muszę zainwestować we wzmacniacz ?

dzieki

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować