Skocz do zawartości

Kino domowe jakie głośniki kupić


Adwik

Recommended Posts

Witam, chciałbym prosić Was o radę przy doborze głośników 5.0 do kina domowego i muzyki (głównie rock/metal) . Moje pomieszczenie to salon 40 metrów . Posiadam aplituner Denon avr x1400h oraz wczoraj zamowilem subwoofer Magnat Supreme Sub 302a.

Poczytałem trochę i mam na uwadze Winston Raptor 5.0 , Jamo 628  albo Magnat Supreme II. Chyba że doradzicie coś jeszcze lepszego?

Budżet jaki posiadam na ten zestaw  5.0 to max 2500 zł. I tak jak pisałem zarówno 50 procent czasu oglądania przeze mnie filmów jak i 50 procent słuchania gitarowych brzmień.

Z góry serdecznie dziękuję za rady

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jan Koval napisał:

Piotrek proszę Cię dbaj o ortografie bo jak tylko piszesz to normalnie jak z gimbazy małolat,trudno się czyta te bazgroły,nie śpiesz się

??

Po przecinku stawia się spacje. Ale dziękuję :|

16 godzin temu, Adwik napisał:

Rozumiem jestem zatem tym pro Avanti zainteresowany tylko proszę o informację o co chodzi z tym ustawieniem? W czym problem tkwi?

To kolumny z bocznym głośnikiem basowym. Muszą mieć wolną przestrzeń wokół siebie. Tak około 1m.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...