Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Łukasz22

ELAC CO SĄDZICIE

Recommended Posts

Ja się z taką opinią nie spotkałem ... icon_lol.gif

Trzeba podać więcej szczegółów - z czym te kolumny porównujemy, w jakiej klasie cenowej, pod jaki sprzęt mają być te ELACe i w jakich warunkach będą grały.
To tak samo, jak pisać że FIAT jest do d... i porównywać go z 5 razy droższym Mercem...

O jakich konkretnie kolumnach myślisz - najlepiejpodaj od razu link do tego modelu, uprościsz tym życie Kolegom na Forum icon_lol.gif
Pozdrawiam

Elac to jedna z lepszych firm.Pewnie w tym sklepie nie mają Elaca lub chcą ci wcisnąć coś na co mają większą marżę.Tak naprawdę w sklepie bardo ale to bardzo rzadko mówią to co myślą .Najczęściej namawiają cię do tego co im się opłaca.

Niestety ,jak mówią ,każda pliszka swój ogonek chwali.Z tych kolumn Elaca które dotychczas słuchałem o żadnej nie mogę powiedzieć że była ewidentnie zła.

Szkoda że za wiele muszę sobie wyobrażać .Ale i tak mój skromny zestaw sprawia mi dużą frajdę w słuchaniu.Syn właśnie zamawia wzmacniacz słuchawkowy .Będę mu podprowadzał do testów sprzętu jego słuchawki HD 600 na pewno są lepsze od moich kolumn.A na dzień dzisiejszy kupiłbym inne niemieckie kolumny małej manufaktury HGP,znowu za drogie. icon_sad.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować