Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad_1977

Kable głośnikowe za około 50 zł/m

Recommended Posts

Witam
Po zakupie kolumn pora na podłączenie ich jakimiś dobrymi kablami, ale takimi które nie będą niepotrzebnie przewyższały klasowo moje dotychczasowe klocki (Denon avr-4306 oraz fronty Vifa Sense VS6,5F). Kolumny maja możliwość podłączenia bi-amp. W amplitunerze będe miał wolne końcówki na tylne surroundy i można je wykożystać własnie do bi-ampu.
Czy warto inwestować w kable do tego połączenia czy lepiej pozostać w single-wiring? Aktualnie mam podłaczone pezewodami z auta dietz PROFESSIONAL SILVER line za 25 zł/m http://www.nokaut.pl/oferta/dietz-nr-23281.html
Początkowo bas strasznie sie ciągnął. teraz podczas wygrzewania jest już bardziej kontrolowany.
Poszukuje kabla o dobrej kontroli basu, dający dużo powietrza i życia brzmieniu.

Wstępnie przeglądając fora testy i opinie urzytkowników do swoich rozważeń wybrałem
Qed Silver Anniversary XT
Audionova MOONWALK
lub coś z audioquesta

Może ktoś miał doczynienie z podobnym zestawieniem i może wyrazić swoje opinie.

Pozdrawiam

Qed jest niezły ,jeżeli masz podwójne terminale w kolumnach to zrób z niego też zworki.
Dwa miesiące temu widziałem na Allegro Qed-a Genesisa Silver Spirala ale były to odcinki 2x1,8mb i poszło to za ok. 250 zł.
Ciekawa propozycja to też Kimbert 4TC ,używany z drugiej ręki.

Ciężko trafić coś ciekawego z drugiej ręki. Na allegro zwylke są nowe albo jak już wiele droższe wykraczające po za mój budżet.
1,8 metra by nawet wystarczyło, ale lepiej 2 metry lub 2,5 by jeszcze można było pobawić się z ustawieniami kolumn icon_smile.gif

Konrad_1977

Jeżeli cię to zainteresuje to w innym temacie dotyczącym second hand dałem ogłoszenie sprzedaży dobrych kabli głośnikowych w odcinkach po 2,5 metra z konfekcją. Co prawda są tańsze niż zakładasz ale spełnią wszystkie Twoje oczekiwania brzmieniowe. Gwarantuję.

- http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=5394

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować