Skocz do zawartości

Potrzebny cd do zestawu


gaara21

Recommended Posts

Witam!
A są! I to ile!:
-Pioneer PD-D6-J , 1399 zł;
-Marantz SA7001, 2421 zł;
-Onkyo DX-7555, 2399 zł;
-Sherwood CD-722, http://www.sherwood.de/products/cd_772.php, 1100 zł w Media Markt;
-Cambridge audio Azur 740 C, 2399 zł;
-Vincent CD-S2, 1760 zł;
-Audiolab 8000 CD, 2349 zł;
-Rotel RCD-06, 1919 zł;
-Creek Evo CD, 2495 zł;
-Arcam FMJ CD17, 2190 zł.
Jak widać wybór wielki, a znane i uznane firmy też bywają w tych okolicach cenowych.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę coś o wymienionych wyżej CD-kach ,których miałem okazje posłuchać:

-Marantz 7001 - problem z wczytywaniem płyt ,zwłaszcza CD ,dzwięk raczej ciepły
-Onkyo 7555 mam słabość do tej Firmy ale ten model jak zwykle trochę za "ciemny" mała rozdzielczość.
-Cambridge 740C nie mogę zrozumieć czym zachwycają się Recenzenci.
-Rotel RCD-06 ,niezły jak za te pieniądze ,ja za mojego RCD-02 cztery lata temu zapłaciłem 3kzł.
-Audiolab 8000 - z dziesięć lat temu jak był produkowany w GB to było coś ,teraz jak markę kupili Chińczycy,
chyba nic nie zrobili i nie poprawili w środku ,zadziłał tylko Księgowy - wg. dzwięk wykastrowany.

To są moje subiektywne odczucia po "przesłuchaniu" tych CD-ków w swoim systemie albo w systemach moich kolegów, nie na żadnych Wystawach
ani w Salonach w pomieszczeniach odsłuchowych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co to wszystko, skoro kolega chyba się na nas obraził. A i tak ma jeszcze 5 sztuk do wyboru. A swoją drogą to ciekawe, rozpiętość cen za np. Rotela w sześciu sklepach wg. Ceneo, to od 1919 zł do 2659 zł. A z tego co pamiętam, to i tak nie najwięcej. W wypadku wspomnianego wyjątkowo chłodno przez Fono Audiolaba, różnica między najtańszym a najdroższym wyniosła 1150 zł.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Fono Master.Słyszałerm również dobre opinie o Advance Acoustic MCD 302 II.Słuchałeś go kiedyś?

Ja sam słucham muzyki na Rotel RCD-06 i wydaje mi się że trudno będzie go pobić w tej cenie.

Waldek. Co do róznicy cen to jest ona niekiedy niesamowita.Kiedys byłem bardzo podejrzliwy przy tak duzych róznicach,czy aby to nie jest jakiś przekret.Moje obawy były na szczescie niepotrzebne.Różnica przy zakupie mojego ampli wyniosła 2400 zl.I to uwazam za dobry zakup.Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...