Skocz do zawartości

Yamaha R-N602 - Pytania


Alex81

Recommended Posts

Witam

Właśnie podłączyłem moją nową Yamahę i mam kilka pytań.Poprzez aplikację Musiccast łączę się z urządzeniem i do tego momentu jest wszystko ok.W sieciach wifi wykrywa mi Musiccast ale jak się połączy to pisze że "internet może być niedostępny" i wraca mi na moją właściwą sieć wifi.Na wzmacniaczu pisze Not connected.Czy to oznacza,że mam jakieś hasło na routerze? Gdy wybiera się moją właściwą sieć podaje się hasło.Kilka pytań jeszcze początkującego. Czy łącząc się przez BT z telefonem gdzie na telefonie mam aplikację TIDAL tracę dużo na jakości dźwięku w porównaniu do smarftona połączonego przez np. kabel jack-chinch ? Różnica przez BT z Youtube nawet ustawiając 1080p jakość a Tidalem jest spora. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz przycisk WPS na routerze? Ja tak łączyłem swoją r602 i poszło sprawnie i szybko. Lepiej przez aplikację bo MusicCast bo możesz słuchać w lepszej jakości i używać telefonu w tym czasie w inny sposób nie martwiąc się że np straci zasięg. Protip przez aplikację MusicCast możesz też uruchomić amplituner, czyli puścić muzykę w salonie bez wstawania z łóżka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alex81 napisał:

Witam

Właśnie podłączyłem moją nową Yamahę i mam kilka pytań.Poprzez aplikację Musiccast łączę się z urządzeniem i do tego momentu jest wszystko ok.W sieciach wifi wykrywa mi Musiccast ale jak się połączy to pisze że "internet może być niedostępny" i wraca mi na moją właściwą sieć wifi.Na wzmacniaczu pisze Not connected.Czy to oznacza,że mam jakieś hasło na routerze? Gdy wybiera się moją właściwą sieć podaje się hasło.Kilka pytań jeszcze początkującego. Czy łącząc się przez BT z telefonem gdzie na telefonie mam aplikację TIDAL tracę dużo na jakości dźwięku w porównaniu do smarftona połączonego przez np. kabel jack-chinch ? Różnica przez BT z Youtube nawet ustawiając 1080p jakość a Tidalem jest spora. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam

Połączenie z MusicCast jest bardzo proste, wręcz automatyczne :) Zainstaluj aplikację na telefonie i postępuj zgodnie z instrukcjami (przytrzymaj przycisk na amplitunerze, podaj dane sieci (ta sama z którą połączony jest telefon) i w zasadzie tyle konfiguracji :)

wyjście słuchawkowe w TV są kiepskie i nie ma na to wpływu klasa telefonu.

przy BT szału też niema

najlepiej poprzez sieć - bezstratnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...