Skocz do zawartości

Podrasowanie CAL! czy kupno nowych?


Recommended Posts

Hej!

Posiadam słuchawki CREATIVE LABS AURVANA LIVE!. Chciałbym przesiąść się na lepsze. Do wydania mam 400-500zł.

Czytałem, że te słuchawki można podrasować dając im lepszy kabel. Zastanawiam się więc jaka opcja będzie lepsza.

Podrasować te, czy kupić inne? Jeżeli jest sens kupna używanych słuchawek to z chęcią, bo wtedy mógłbym kupić lepszy model w tej cenie.

Słucham muzyki instrumentalnej, głównie Rock i Metal, czasami Bluesa i Muzykę Klasyczną. Ale zależy mi, żeby brzmiały jak najlepiej w Rocku i Metalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ogólniej poprawy jakości co będzie oczywiste, jak się ma bas w HP151? W CAL! mi go troszkę brakowało.

Te 750i podejrzane, że aż taki rozstrzał cenowy, może jakieś podróby?

Po prozpozycjach wnioskuje, że lepiej jednak kupić nowe słuchawki.

Edytowano przez Karol Gotszlik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Karol Gotszlik napisał:

Te 750i podejrzane, że aż taki rozstrzał cenowy, może jakieś podróby?

Po wejściu na rynek to wydaje mi się, że wszędzie ponad 1400 były. Może nowe modele weszły to dystrybutorzy poobniżali ceny. Może słabo się sprzedawały bo w nich jakieś s-logic, ULE i inne technologie zaszyte są, a ludzie boją się nowego. Wolą sprawdzone rozwiązania. Produkcja Tajwan to może i podrabiają w Chinach ale raczej nie takie budżetówki. Grają super jak dla mnie. Jest bas,  rozdzielczość  i  inne  cechy  dobrych  nauszników. Producent zaleca ten proces wygrzewania i faktycznie te same utwory dzisiaj, mam wrażenie, brzmią lepiej niż na początku mojej przygody z Ultrasone. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...