Skocz do zawartości

Wybór używanego odtwarzacza CD do NAD c326 + Heco Aurora700


Przemek Ost

Recommended Posts

Dostalem dzisiaj odtwarzacz Marantz 63 mk2 SE. Stan moim zdaniem fenomenalny jak na tak leciwy sprzęt, lekko przebarwiona szybka, ale 60cm od odtwarzacza już tego nie widać (a swoja droga mozna ja tez wymienic). Szuflada fajnie cichutko pracuje. Dodatkowo poprzedni właściciel zlecił montaż gniazda zasilania na Furutech. Dźwiekowo sprzet swietny jak na moje wymagania, nowy sprzet do 2000 zl nie ma startu (nowszych drozszych nie slyszalem, ciesze sie ze nie kupilem nowki jakiegos NAD C546 albo nowego marantza), swietnie wspolgra z NAD 356 i rca wireworld luna. Duza detalicznosc, fajna scena i dobra kontrola basu. Mam wrazenie ze nie podbija zadnego pasma, a to na tym mi zalezalo. W kpl pilot w stanie jak nowy (chyba nikt nie uzywal). Jezeli tylko bedzie to sprzet niezawodny to pewnie bardzo dlugo nie bede czul potrzeby zmiany tego zrodla. 

Jeszcze w kwestii wygladu...Zona najpierw zobaczyla pilot to powiedziala co ja kupilem, ale jak odpakowalem reszte to byla zachwycona designem ? bardzo wszystkim dziekuje za polecenie tego porzadnego sprzetu !

Edytowano przez Przemek Ost
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało Ci się kupić coś fajnego i tanio. Wiedziałem, że Ci się spodoba. ??

A nie czasem 63 Ki?? 

Życzę dużo przyjemności z delektowania się muzyką. 

Pozdrawiam 

PS. Sprawdź czy masz regulację głośności na pilocie. I czy jest funkcja AB. Na A gra jeszcze lepiej. ?

Edycja: To ja poproszę zdjęcia. ?

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...