Skocz do zawartości

HARMAN KARDON czy YAMAHA RX-V663?


Piotrek152

Recommended Posts

Witam!
Mozna powiedziec ze sie zdecydowalem na ta yamahe ale... glosniki to beda JBL ES100 + E20/E30 x2 + E25/35 + ES150p i z tego co wyczytalem to H/K jest stworzony do tych glosnikow tylko teraz mam dylemat jaki model bylby do tego odpowiedni w cenie 2k, przygladalem sie temu Harman Kardon AVR-347 mozna go dostac za jakies 2,6tys ale czy on bedzie do tego pasowal? i jest najlepszym wyborem w tej cenie? Do tego zestawu bede mial wszystko podlaczone po kabelkach hdmi (pc, ps3 i tv n) wiec zalezy mi na tym zeby mial ze 3 wejscia a w przyszlosci bede chcial ten zestaw rozbudowac do 7.1


Z gory dzieki za odp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harman/Kardon AVR 247.
Nic innego. JBL zagra naprawde godnie z tym Harmanem. Osobiście mam 247 i jestem MEGA zadowolony icon_biggrin.gif
I odpuść sobie raczej 347. Dopłacasz dużo więcej, a niewiele różni sie od 247. Uwierz, testowałem i miałem podobny dylemat jakieś pół roku temu.
Zapytasz z czym gra mój Harman. Odpowiadam;



Paczki produkcji własnej.
Przetworniki jakie zastosowałem;
bas - Alphard G series
mid - Tonsil GDM 16/150 Hi-Line
hi - TVM Acoustic (Tesla) ARC-044-20/8

Jak grają każdy zapyta... Cóż, trzeba by posłuchać i odnieść to do osobistej opini/wrażenia. Jak odsłuchiwałem w Koris'ie w Pozn. to pracownicy jednogłośnie stwierdzili "bardzo udana konstrukcja" ( a budżet to tylko 2500zł ) Dzióbki im poopadały icon_smile.gif
Ja lubie mocny, brzmiący, niiski bas i detaliczną góre i dla siebie nic lepszego jak narazie nie znalazłem icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez mam podobne wlasnej roboty icon_razz.gif no ale czas na zmiany bo stereo do ogladania filmow i ps3 to nie to... wczesniej mialem podlaczone creative gigaworks s750 no ale na nowej chacie zostawilem je ustawione dookola kompa icon_razz.gif wiec trzeba w jakies k/d do tv zainwestowac. A co powiesz o 445? W cenie nie ma az takiej duzej roznocy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...