Skocz do zawartości

Pierwsze kino domowe 2000-2500zł


burzaa

Recommended Posts

Jak w tytule, będzie to moje pierwsze KD. Filmy, PS4 50%, spotify, youtube 50%. Telewizor Phillips PUS6561. Pokój 4,5x4x2,2m na poddaszu. Rozumiem, że zestaw stereo odpada jeżeli ma być do "wszystkiego" po trochę. Ogólnie nie zależy mi na 5 głośnikach. Wszystko co zagra lepiej od mojego TV i laptopa będzie na plus :P. Po prostu brakuję mi trochę jakości i mocy. Dla porównania powiem, że słuchałem muzyki z soundbara JBL 3.1 i byłem mega zadowolony także nie jestem wybredny. Byłem w jednym sklepie stacjonarnym i Pan polecił mi zestaw RX-V385 + NS-F51 + NS-P51. Przekracza to mój budżet, ale jeżeli ma być na parę lat to wolę już dać 3000zł jeśli to się sprawdzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli zależy Ci na dobrym systemie, który będziesz wykorzystywał przez wiele lat, to spójrz na konfigurację Yamaha RX-V485 z Polk Audio T531. W zestawie masz dobry i bardzo nowoczesny amplituner z MusicCast, kolumny bardzo dobrze sprawdzą się tak w kinie domowym, jak i muzyce, zapewniając mocny, szybki, dynamiczny, trochę efektowny dźwięk. W przyszłości możesz jeszcze dokupić sobie do zestawu subwoofer. 

Jeśli budżet nie jest akceptowalny, możemy zejść do niższego i tańszego amplitunera np. Yamaha RX-V385 lub Denon AVR-X550BT.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...