Skocz do zawartości

Rca do hugo 2 :) + usb


Tomasz Ragus

Recommended Posts

Dzien dobry :)

potrzebuje pomocy przy wyborze kabla rca do Hugo 2 :) + usb

Komp bedzie podpiety bezposrednio do Vincent SP-331, kolumny klipsch rf7 mk2.

Kable glosnikowe: Tellurium Q Black II

Niestety nie wszystkie kable pasuja ze wzgledu na wtyki rca w Hugo, ktore sa w srodku :/

Moze xlo signature z ali express :)

Zastanawiam sie jeszcze nad przejsciowka, aby nie bylo tego micro usb 😛 i kupic jakis dobry kabel usb np ten: https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=AG4+1m+Pure+Silver+USB+Digital+Audio+Interconnect+22awg+Pure+Silver+Conductors+Approx

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może tego nie wiem.

W każdym razie nie jest to produkt xlo. Jak jest wykonany tego nie wiem.

Tak samo jest tam cała masa nordosta :)

tez wyglądający tak samo. Ale czy grają tak samo nie wiem?

woecej typów? Wiesz zawsze możesz wiejscy na obojętnie który sklep i zrobić filtrację po cenie. Masz typy. 

przesłuchaj te. Daj znać czy to dobry trop. Moim zdaniem dawanie 20 propozycji nic ci nie da oprócz myślenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Tak jak napisał S4Home najlepiej podjechać do jakiegoś salonu i samemu przetestować. Tak jak rozmawialiśmy nie każdy kabel RCA będzie pasował do Hugo i warto wcześniej sprawdzić czy będą pasować. Jeśli chodzi o USB to ciężko jest powiedzieć jakiej klasy może być ten podrabiany XLO, jeżeli Twoje źródło jest pewne to możesz zaryzykować i spróbować. W podobnej cenie możesz zakupić Wireworld Ultravilet i w tym przypadku masz pewność jeśli chodzi o wykonanie i brzmienie. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...