Skocz do zawartości

Nad i audiolab czy ca cxa80


Motylferbi

Recommended Posts

Musisz się zastanowić co właściwie chcesz osiągnąć. Pisałeś, że najbardziej zależy Ci na jakości dźwięku z chromecasta, zatem ten punkt jest załatwiony bo najlepiej będzie podłączyć optykiem bezpośrednio do DACa.

Skoro TV to sprawa drugorzędna to masz do wyboru w sumie trzy opcje: konwerter za ok 50zł z Ali, za ok 50 euro z amazona lub przełącznik toslinka również w okolicach 50zł. Do wyboru do koloru. Chcesz po taniości - wybierz ten z Ali, chcesz coś markowego, wybierz propozycję S4Home. Różnicy między nimi raczej nie usłyszysz... W jednym się na pewno zgadzam z Piotrkiem - nie kupuj kolejnego daca za grosze (z Toslinka na RCA out) bo to jest jakościowo najgorsza z możliwych opcji w tym przedziale cenowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi. Nie chce najslabszej i najtanszej opcji ale zastanawiam sie na przyklad czy potrzebuje taki dwukierunkowy konwerter. Gdzie wykorzystam po przelaczeniu z coaxiala na optyczny i czy to wogole ma sens? A wydaje mi sie ze za to sie doplaca a ja tego nie wykorzystam. Dlatego wolalbym kupic doobry do powiedzmy 150 zl z toslink na coaxial 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę ci bo nie siedzę w tych urządzeniach. Czysto technicznie nie ma tam co zepsuć ale z drugiej strony widziałem takowe urządzenie konwertujące na najprostszych tanich kościach z cyfry na analogowy i znowu na cyfrę. No to tutaj już finalnie mamy wielkie G. 

Jeśli konwerter zmienia tylko sygnał to teoretycznie 0101001 leci nadal takie samo. 

Nie bał bym się sprawdzić czegoś takiego z alli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...