Skocz do zawarto┼Ťci
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Andrzeej

Onkyo 676 a s┼éuchawki ­čśë

Recommended Posts

Cze┼Ť─ç. Posiadam zestaw kina domowego Onkyo 676 i set 5.1 heco Aurora jestem z tego zestawu┬á w pe┼éni zadowolony itp.. aczkolwiek wieczorem kiedy domownicy ┼Ťpi─ů przeszkadza im gdy ogl─ůdam co┼Ť tam sobie sobie. Wi─Öc chcia┼ébym kupi─ç s┼éuchawki bezprzewodowe lub przewodowe.... Da rad─Ö z amplitunera przerzuci─ç d┼║wi─Ök na s┼éuchawkowe podczas ogl─ůdania np. netflixa?┬á Do Onkyo mam pod┼é─ůczonego Android box NVIDIA shiled TV i przez ni─ů ogl─ůdam Netflix i wszystkie filmy z dysku itp. Jak to ogarn─ů─ç by obraz sobie szed┼é na tv a d┼║wi─Ök do s┼éuchawek ­čśü. Mam nadziej─Ö ┼╝e kto┼Ť mnie zrozumie o co kaman ­čśë.┬á

Spraw─Ö s┼éuchawek czy to┬á przewodowe lub bez pozostawi─Ö sobie na p├│┼║niej ( Chyba ┼╝e kto┼Ť ma ju┼╝ sprawdzone z mocnym basem lubi─Ö jak po┼╝─ůdane perdzielnie­čöŐ)

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Ten model nie ma wyj┼Ťcia bt. Takie co┼Ť ma tylko Yamaha. Ale je┼Ťli kupisz s┼éuchawki ze stacj─ů pod jacka a s─ů takie to wtedy nie ma problemu.┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach