Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano

To dobra opcja, będzie to system reprezentujący raczej mocniejszy, energiczny, szybki dźwięk. Muzyka rockowa będzie super. Jeśli szukasz bardziej miękkiego, ciepłego i spokojnego charakteru brzmienia, pozostaje zmiana amplitunera na dobry wzmacniacz. Może to być NAD C356 BEE, może świetny Audiolab 6000A. W tych przypadkach jednak wchodzimy w trochę wyższy budżet, bo pozostaje jeszcze dokupienie zewnętrznego odtwarzacza sieciowego. Pozostając przy amplitunerze Yamaha, można jeszcze rozważyć kolumny Heco Aurora 700 lub większe i mocniejsze Aurora 100.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Napisano

Dziękuję za odp. 

Tak rozważałem również Aurora 700 bardzo interesujące kolumny choć nie miałem okazji przesłuchać. Natomiast takim mankamentem dla mnie przy tych kolumnach to jest odstęp od ściany z racji tylnego bass reflex. Podejrzewam że 40 cm musi być zachowane chyba że się mylę to proszę o sprostowanie. 

Pzdr

Napisano (edytowany)

Ten zestaw który sobie dobrałeś lepiej się sprawdzi przy rocku niż np. z kolumnami Heco. Ja bym jeszcze dobrał do S60E mocniejszy amplituner lub wzmacniacz do tej wielkości pomieszczenia jak budżet pozwoli.

Edytowano przez lysyrafal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...