Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
w-w-w-w-w5

Zasilanie

Recommended Posts

Nim mocniejszy wzmacniacz tym lepiej i dla kolumn.Mimo że podana wartość musi być piekielnie zawyżona .Przy takiej mocy musiałyby to być potężne kolumny.Jakie miałeś na myśli.?

I ja myślę ze wartość jest zawyżona ,ile wat tak naprawdę trzeba aby nagłośnić maleńką kabinę samochodu.A swoją drogą napisz jak ci sie taki sub sprawdzi w domu.

Podane wartości mocy kolumny 300W oraz wieży 2x165W są zwykłym nadużyciem producentów. Podane wartości napewno dotyczą mocy krótkotrwałej jaką mogą wytrzymać głośniki w ciągu na przykład 0,1 lub 0,01 sekundy. Czas do spalenia głośnika przy podanej mocy producenci wybierają według własnego uznania. Takie mocy w trybie ciągłym RMS oferują głośniki estradowe o znaaaacznie większych gabarytach.

Wygląd jest nieistotny icon_razz.gif Dobra nie sprzeczajmy sie już o nadużycia producentów, tylko przejdźmy spowrotem do meritum sprawy. Czyli czy wieża jest w stanie pociągnąć tą skrznię....

Cytat

to jest pytanie z typu ile powinna mieć wzrostu moja żona skoro ja mam np. 178cm?

Wg zlotego podzialu powinna miec troche wiecej niz 2/3 twojej wysokosci;) ale 165 chyba bedzie ok, mozna tez inaczej patrzec na ten problem;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować